2752
2734
عنوان

داروی افسردگی در بارداری

27 بازدید | 2 پست

سلام خانونا کیا تو بارداری قرص افسردگی اینا مصرف کردن من ۲۴هفته ام بعد تو ۲۰هفتگی افسردگی ترس بی خوابی وسواس فکری اومو سراغم ینی قبلا داشتما تو بارداری شدید تر شد دکتر روانپزشک برام اس سیتااوپرتم ۱۰نوشت نصف صبح نصف عصر الان که ۲۴هفته ام‌دوباره رفتم چون کامل خوب نشدم هنوزم وسواس دارم گفت اس سیتالوپرام  یکونصف بخور به اضافه تصف رسپریدون کسی بوده خورده باشه بچش سالم باشخ تورو خدا کمکم کنید هر چی تجربه داره😔

من اوایل بارداری چون نمیدونستم همین قرص رو مصرف میکردم الان هفته ۹بارداری هستم خودم سر خود دارو رو قطع کردم تا یک هفته خیلی اذیت شدم همش بی خوابی وکابوس داشتم .الانم دکترم میگه احتمال اینکه وضعیت روحی به خاطر بارداری بدتر بشه زیاده اما فعلا زیر بار مصرف دارو نمیرم با اینکه دکتر میگه قرص ایمنی هست .سعی کن با روش های به غیر از دارو روی خودت کنترل داشته باشی پیاده روی کن با اقوام زیاد رفت آمد کن دور برت شلوغ باشه تو خونه خودت رو سر گرم کاری کن که علافه داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷