2737
2734
عنوان

روش صحیح خوابیدن دربارداری

565 بازدید | 72 پست

بچه ها من الان هفته ی 27بارداری هستم شباازشدت کمردردخابم نمیبره بخاطرهمین نمیتونم همش به پهلوبخابم مجبورم هرزگاهی به پشت بخابم البته به مدت دوسه دقیقه ...وقتی هم که میخام پهلوبه پهلوبشم نمیشینم بنظرتون مشکلی پیش میاد یعنی بایدحتما پوزیشن خابیدن رعایت کنم 

نمیدونم خواهر من که خوردم...استراحت مطلق..و همش رو پهلوهام..لگنم داره کنده میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هفته 18 ام هستم ولی هنوزم به پشت میخوابم ینی بده ؟!؟!؟

از دکترت بپرس..هر کس یه چیزی میگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2742

دو سه دقه به پشت بخوابی مشکلی پیش نمیاد البته من که همش به پهلوام راست یا چپ ولی اصلا نمیتونم خوب بخوابم این روزا

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2740
اینجوری خیلی سخته..کمرم نابوده..اصلا نمیتونم یه مدل بخابم

من میرم رو چپ بعد یکم از درد شدید پا و لگن میرم رو راست...کل روزم این مدلی میگذره😥😥😥

دو سه دقه به پشت بخوابی مشکلی پیش نمیاد البته من که همش به پهلوام راست یا چپ ولی اصلا نمیتونم خوب بخ ...

آخه آخراشی عشقم😍😍

بنظر من از ماه چهارم بارداری باید به پهلو خوابید شبا. و اینکه موقع پهلو به پهلو شدن باید نشست و بعدش جهت خوابیدن رو تغییر داد. 

اگر با دیگرانش بود میلی، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
2706