2752
2734

وای داداشم برا بار دوم تو درساش افتاده نتونسته دیپلم بگیره مامانم هرروز صبح بیدارش میکرده با سر و صدا ک درس بخونه و من تو اتاق خودمم با سر وصداش بیدار میشدم

کتاب میگیرم میخوام درس بخونم از اون ور سروصدای جر و بحث مامانم میاد ک ب داداشم میگه بلند بخون این چه طرزه خوندنه و فلان بهمان (هر۱۰ دقیقه یکبار بل استثناء شاهد این صحنه ایم)

حالا امروزم ساعت ۷ بیدارشدم باهم دعواشون شده و داداشم از درس زده شده میگه نمیخوام امتحان بدم اصلا واااای انقد صداهاشون رومخم بود دوتادستامو گذاشته بودم رو گوشام چیزی نشنوم 

حالا من چجور تواین محیط واس درس خوندن ارامش داشته باشم😭😭حتی نمیزارن راحت بخوااابم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مادرتون اشتباه میکنه دیگه  برادرت بچه نیست  که بالاسرش وایسه درس بخونه  ارامش شماراهم ...

بعد چندتا چیزای گیاهی از عطاری گرفته ک واس حافظه خوبن هرروز صبح میده بخوریم فک کن داداشم خوابه هااا میزاره دهنش

کار مامانت خیلی خیلی اشتباهه

داداشت مگه معدلش و چند شده بود ک تجدید شده؟

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
بعد چندتا چیزای گیاهی از عطاری گرفته ک واس حافظه خوبن هرروز صبح میده بخوریم فک کن داداشم خوابه هااا ...

مادرت  باید  آرام بشه  نگرانه   یکم باهاش حرف بزن  شاید برادرت توی کاری موفقتر باشه   تا درس  

مادرت  باید  آرام بشه  نگرانه   یکم باهاش حرف بزن  شاید برادرت توی کاری موف ...

خیلی نگرانه حالا توکارییم بتونه موفقتر باشه ولی بنظرت نباید حداقل ی دیپلم بگیره؟حالا خودش توکنکور دراومد فقط گیرکرده تو دیپلم☹💔

خیلی نگرانه حالا توکارییم بتونه موفقتر باشه ولی بنظرت نباید حداقل ی دیپلم بگیره؟حالا خودش توکنکور در ...

آخه با این کارای مادرتون  آرامش تون گرفته میشه  برادرت هم اینجوری بفکر درس نمی افته بیشتر سر لج می افته  بالاخره غرور داره