2737
2739
عنوان

کمر درد توی هفته نهم بارداری

36366 بازدید | 9 پست
سلام من توی هفته نهم هستم از هفته ششم کمر درد داشتم ولی الان مخصوصا مهره آخر ستون فقراتم خیلی خیلی درد می کنه کسی می تونه کمکم کنه البته یه خورده هم لکه بینی دارم خیلی می ترسم
عزیزم کمر درد در بارداری یک چیز طبیعیه . آزاده جون اینقدر استرس وارد نکن به خاطره جون یعنی چی سقط ؟؟
عزیزم من هم همینطور بودم از هفته پنج شروع شد کمردردی که از دردش داد می زدم رفتم دکتر گفت چند روز استراحت کن خوب می شی من هم چهار روز استراحت اون هم نه مطلق همه کار می کردم و همه جا هم می رفتم فقط سرکار نمی رفتم و شب ها که می خوابیدم صبح دیرتر بیدار می شدم خودش خوب شد .
فکر نکنم مشکلی باشه .
تازه تو هفته شانزده تا هچده هم باز هم کمر درد گرفتم که از دردش وقتی بلند می شدم میخواستم بخورم زمین ولی اون هم خودش خوب شد . دکترم می گفت به خاطر این هست که هم بچه داره رشد می کنه فشار می یاره هم خودت چاقتر شدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از کمکتون ممنونم من رفتم دکتر ولی این دکترها اصلاً گوش نمیدن چی میگی بهم گفت داری سقط می کنی بهم شیاف داد چهارتاشو فعلاً مصرف کردم یه کوچولو لکهبینی داشتم که رفع شد ولی کمر دردم هم چنان هست . مامان مانی نمی دونی کار خاصی بجز استراحت هست که انجام بدم؟
سلام کمردرد رو که من هم داشتم ولی نباید خیلی طولانی بشه که خدای نکرده مشکل من برات پیش نیاد من خیلی هم تحرک داشتم و بچه م هم خیلی سنگین بود ماشااله و دیسک کمر گرفتم البته به لطف دکتر نقره کار خوب شدم اگر مشکلت ادامه دار بود برو پیش یه دکتر من پیشنهادم دکتر علی نقره کار هست آدرس سایتش www.drnoghrekar.com هستش و آدرس و شماره تلفنش تو سایتش هست
2738

من هفته نهم هستم لکه بینی قهوه‌ای دارم و کمر درد با وجود استراحت مطلق واقعا داشتن یه بچه مثل معجزه س اونهایی که دارن هر لحظه لذت ببرن

فردا میرم سونو نمیدونم نتیجه چی میشه 

خدا کمک کنه فقط نگران همسرم هستم که یکماهه پذستاره منه