2737
2739

به نظرم خیلی جذابه و دوست داشتنی چهره سبزه و عینک داره که بشدت جذابه( تروخدا نگین بهش حس داری بخدا اندازه خواهرم دوسش دارم) ابهت داره مغروره و با همه بگو و بخند نمیکنه ابن خیلی اذیتم میکنه بعضی وقتا حرفایی میزنه که واقعا دل هرکسی باشه میشکنه دوروز بود باهاش سر سنگین بودم چند بار اومد یمتم اما خیلی سرد جواب دادم تا اخر گفت چته گفتم هیچی دیگه سر کلاس هنر بودیم موقعیت جوری شد که من همون ادم سابق باهاش بشم و بدون معذرت خواهی اون الان بگین فردا چه رفتاری داشتع باشم؟ واقعا بعضی وقتا ناراحتم میکنه و همیشه به شوخی میزنه کلن خیلی ابهت داره کسی جرعت نداره بگه بالا چشت ابروعه میدونی مشکل چیه من اصلا ادم وابسته ای نیستم ولی ابن رفیقم خیلی دوست دارم نه میتونم بیخیالش بشم نه بعضی وقتا ابن بی احترامی هاش تحمل کنم امروز جوری بود که زنگ تفریح پیش دوتا دیگه از بچه ها بودم همش حواسم بود ببینم کجاس بچه ها از اخر گفتم رها تمام زنگ تفریح حواست بهش بود چرا این‌قدر بهش اهمیت میدی ..ولی راحت برا خودش با افراد دیگه میگرده میدونه من خوشم نمیاد دوست دارم فقط باهام صمیمی بشه همش میخواد تحریکم کنه میدونی حس خوبیه یکی این همه دوست داشته باشه ولی این انگار داره سو استفاده میکنه

خودت رو از این وابستگی نجات بده و کرده مثل من ضربه بدی می‌خوری 

نمیدونم چطوری تروخدا نگو یهو بزارش کنار چون واقعا خیلی سخته بلاخره چند سال با هم بودیم تو یه کلاس و کنار دستی هم بودیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قیافم طوری بود که تو کلاسمون تقریبا کراش بودم و من ادم فوق العاده درون گرا که هیچ چیز دوستام برام مهم نبود و اگه باهاشون گرم نمیگرفتم بخاطر غرور و خودخواهیم نبود بخاطر این بود با تنهایی بیشتر خوشحالم . کلا اینو از زبون خیلیا شنیم که میگن قیافت مغروره خودتو بکش بیرون از این رابطه باور کن اون براش مهم نیست چون اصلا به چشمش نمیایی

2742
من قیافم طوری بود که تو کلاسمون تقریبا کراش بودم و من ادم فوق العاده درون گرا که هیچ چیز دوستام برام ...

اتفاقاً خیلی بهم اهمیت میده و نگرانم میشه ولی بعضی وقتا نمیدونم چرا از دستش در میره و نمیدونه چی میگه 

اتفاقاً خیلی بهم اهمیت میده و نگرانم میشه ولی بعضی وقتا نمیدونم چرا از دستش در میره و نمیدونه چی میگ ...

کسی که کسی دوست داشته باشه هیچوقت حس بد بهش نمیده چون به ارزش و ذات اون شخص پی برده اگه از دستش در میره و نمیدونه چی میگه یا این عصبانیت اخلاق ذاتیشه و بخاطر دوست داشتنت همچین حقارتی رو تحمل کنی یا واقعا میدونه داره چیکار میکنه و عمدا ناراحتت میکنه که هد دو صورت ارزش نداره بمونی و این رنج رو به خودت تحمیل کنی