2733
2734

که میگن اره ذات مهمه اینا 

اره ذات مهمه کسی منکر نمیشه 

ولی اول ظاهر تو چشمه 

وقتی خوشگلی هر جا بری بقیه کارتو راه میندازن 

منظورم فقط مردا نیست زنا هم با زنای خوشگل دوس دارن بگردن 

کلا بگم اول پول مهمه بد ظاهر 

آخر اخرش باطن مهمه 

منم موافقم زیبایی مهمه 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همه مثل هم نیستن

مثلا من اول جذب اخلاق میشم

اول میبینم طرف مقابل چه شخصیتی داره بعد

ظاهرش رو میبینم

و بگم که قطعا زیبایی مهمه اما کافی نیست.

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔

دوس داشتی ی شوهر خیلی خوشگل داشتی ولی دلش ب زندگی نبود؟

بله ظاهر خیلی مهمه و گاهی اصلا عادی نمیشه 

اما بخش مهمش برمیگرده ب شخصیت و طرز رفتار

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

واقعا چزرا اینطور فکر میکنید ؟ 

من که اخلاق و رفتار برام مهمتره تا خوشگلی.

چه خوشگلا و خوشتیپهایی که ادم هم حسابشون نمیکنم . چون اخلاق ندارن ‌ و بقیه هم مثل من . 

خیلی کم پیدا میشن که  احمق ان و نفهمن و کودن . که به خوشگلی طرف  اهمیت میدن . نه انسانیت 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

منم موافقم اون حرفا برای دلداری دادن به زشتهاست

وگرنه تا خوشگل نباشی کسی جلو نمیاد سمتت که ببینه اخلاق و باطنت چیه

البته منکر اینم نیستم تو زمونه فعلی کلی راه هست برای رفع نواقص و زیباشدن تواین زمونه کسی زشت بمونه دیگه خودش خواسته و نباید گله ای کنه

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄

هرکی گفت نه دروغ گفته 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706