2733
2734
عنوان

خوشگلی مهمه الکی گول این چرت پرتا رو نخورید...

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 54 پست
دیگه  وقتی یه بچه کوچیک هستی به خاطر اینکه ازشون قشنگ تری باهات بازی نمی کنن تحقیرت می کنن به م ...

وقتی بفهمی اونا مشگل دارن از حسادته دور میشی 

همه که باهات بد نمیشن ذات درستت هم هس 

میفهمی رفتارارو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی بفهمی اونا مشگل دارن از حسادته دور میشی  همه که باهات بد نمیشن ذات درستت هم هس  ...

بچه که نمی فهمه از حسادته فکر می کنه خودش نالایق و دوست نداشتنی هست .کلا تو ایران زیاد خشگل بودن خوب نیست چون آدمهاش،سطحی هستن ،آدمهای سطحی هم خطرناکند و آسیب میزنن 

حتما خودت زیبا هستی چون آدمهای زیبا براشون زیبایی ظاهری اهمیت زیادی نداره 

شما چه قلب مهربونی داری که دید و شکل صحبتت اینقدر مثبت و زیباست🤍

خدارو شکر میکنم بابت چهره ای که بهم داده راضیم 🌸

من گاهی زیباترین قلبها رو در معمولی ترین چهره ها دیدم

و گاهی زشت ترین و سیاهترین قلبها رو در زیباترین چهره ها

برای همین اولین چیزی که توجهم رو جلب میکنه اخلاق و شخصیته حتی یک لبخند ساده از یک غریبه

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
2731
شما چه قلب مهربونی داری که دید و شکل صحبتت اینقدر مثبت و زیباست🤍  خدارو شکر میکنم بابت چهره ا ...

قربونت برم واقعیت رو گفتم .کلا آدمهایی که ژن زیبا دارن و کل خاندان از زیبایی بهره بردن و همیشه اطرافشون زیبا بوده براشون زیبایی زیاد مهم نیست نمی دونم چه تاثیری روی روان و شخصیتشون داشته که اینطوری هستن .همین طور هستن آدمهایی که نسل اندر نسل تو ثروت و رفاه بزرگ شدن و به قول معروف اصیل هستن اینها هم به ثروت طرف زیاد اهمیت نمیدن  و آدمهایی که خیلی عالم و دانشمند هستن بسیار افتاده و خاکی هستن واقعا نمی دونم دلیلش چیه ولی ناخودآگاه حس آرامش،ازشون می گیرم 

قربونت برم واقعیت رو گفتم .کلا آدمهایی که ژن زیبا دارن و کل خاندان از زیبایی بهره بردن و همیشه اطراف ...

عزیز دلی مهربون 🌸

حرفاتون رو قبول دارم چون به عینه با چنین افرادی برخورد داشتم

بخصوص با کسانی که با اصالت و ثروتمند بودن اما این مسئله هیچ تاثیری در شکل رفتارشون با اطرافیان نداشته

اما کسانی رو هم دیدم که تازه به مالی رسیدن و بقول معروف تازه به دوران رسیده هستن اما چنان رفتار میکنن که نشان از تک تک کمبودهاشون بوده و دیگران رو تحقیر میکنن

اونجاست که میگن (دور از جان ) 

آنان که اسب داشتند غبارش فرک نشست

وای از گرد سم تازه خر خریده ها 

همه چی برمیگرده به شخصیتی که آدمها دارن همون هم ارزششون رو تعیین میکنه

چرا بعضی افراد چنان رفتار میکنن که دیگران فکر کنن اگر زیبا نباشن دیگه دنیا به آخر میرسه

درد دل زیاده از این جامعه اما خب گفتنش هم دیگه درمان نیست.

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔

دقیقن الان مثل نگاه کن

همسرای بازیکن ها مهم رو ببین همه سرتا پا عمل

بهرام رادان

پژمان جمشیدی

احمد مهرانفر

همشون زناشون مدل و بلاگر هستند

چه بخوایم چه نخوایم زیبایی و ظاهر در درجه اوله

بعد خانواده و تحصیلات و شخصیت و پول

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
دوس داشتی ی شوهر خیلی خوشگل داشتی ولی دلش ب زندگی نبود؟ بله ظاهر خیلی مهمه و گاهی اصلا عادی نمیشه&n ...

حداقل دلت را به تیپ وقیافش خوش میکنی وتوجمع وبیرون افتخارته، اگه زشت وبد قیافه باشه ودلش با زندگیت نباشه واذیت کنه دیگه خیلی زور داره  ودلت به چی خوشه

عزیز دلی مهربون 🌸 حرفاتون رو قبول دارم چون به عینه با چنین افرادی برخورد داشتم بخصوص با کسانی که ...

متاسفانه همه ی هم و غم خانمها شده زیبایی .در صورتی که تاثیر مثبت چندانی تو زندگی نداره جز حسادت از طرف زنها و مزاحمت از طرف مردها .هر چی هم بگی باور نمی کنن فقط باید خودشون تجربه کنن .

دختر زشت بدرد هیچی نمیخوره ، اگر باهاش ازدواجم کنی بچه هات زشت میشن

مرد خاله زنک بی خاصیت هم به درد هیچی نمیخوره

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
متاسفانه همه ی هم و غم خانمها شده زیبایی .در صورتی که تاثیر مثبت چندانی تو زندگی نداره جز حسادت از ط ...

بله متاسفانه

گاهی چهره معمولی هم نعمته

چون اونجاست که آدم میفهمه شخصی که ادعای عشق میکنه واقعا بخاطر وجود و شخصیتشه که اونو میخواد

نه صرفا بخاطر زیبایی و ظاهرش

نه والله دختر من خیلی خوشگله چشای سبز صورت سفید

درس خون شاگرد اول بی اغراق تو قشنگی هم اوله 

ولی تو مدرسه تنهاست میگه دوستی ندارم اون وقت بچه هایی که درسی ضعیف هستن و قیافه هم پایین تر کلی دورشون  شلوغه

البته قیافه بنظرم دست خداست و آدما نقاشی خدا هستن ونباید کسی رو مسخره کرد

عزیز دلی مهربون 🌸 حرفاتون رو قبول دارم چون به عینه با چنین افرادی برخورد داشتم بخصوص با کسانی که ...

فرو نشست