2737
2739
عنوان

فردا عقد برادرم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تک خواهر هستی؟سنگ تموم بزارا😀

بله ☺️

همون ميترسم هول بشم همه چي يادم بره

بايد روي كاغذ بنويسم 😂😂😂😂

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731

نقل میپاشین میره زیر دست و پا، فرشم کثیف میشه 😀 شکلات بپاش حداقل ترجیحا فندقی 🍬

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
اخجون عروسي مبارك باشه كوكي جون 

فدات شم مهربونم❤️

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
بله ☺️ همون ميترسم هول بشم همه چي يادم بره بايد روي كاغذ بنويسم 😂😂😂😂

کف دستت بنویس با خودکار. صد درصد تضمینی 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

به عروس وفامیلاش محل نزار فقط داداشت😉😂😂😂

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

مبارک باشه ان شاء الله خوشبخت بشن موقع عقد برامن دعا کن 😊تا خدا بهم نی نی بده بعدش دیگه فردا خودت اتوماتیک وار این رسومو انجام میدی چون تو جو قرار میگیری 😂😂

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
کل بلدی میخواد آخه جیغ بزن بعد دستتو حالت باد بزن رو دهنت تکون بده 😀😀 حالا ی امتحانی برو ببینم چطو ...

😂😂😂😂😂

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
2706