2733
2734
عنوان

فردا عقد برادرم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 81 پست
بله ☺️ همون ميترسم هول بشم همه چي يادم بره بايد روي كاغذ بنويسم 😂😂😂😂

😁😁😁😁ایشالله هول نمیشی.خییییلی خوش بگذره.دلم قنج رفت یروزی عقد برادرم باشه😍

Never argue with stupid people,because they will drag you down to their level and then beat you with experience.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن داداشتو دوست داری؟اگه دوستش نداری به جای نقل سکه بریز رو سرش  شاباش هم اسکناس دویست تومنی با 500 بگیر یکی یکی بده بهش نابود شه  با چادر مشکی هم برو یه گوشه بشین اه بکش اشکاتو با چادرت پاک کن  

دیگه میتونی اسپند هم ببری فقط دور سرت داداشت بچرخونی !هر جا هم نشستی بگو طفلک داداشم بهش انداختن  

از شوخی گذشته مبارک باشه عزیزم من خیلی وارد نیستم اون بالایی هم هم از تجربیات نی نی سایتیم بود  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

تبریک میگم عزیزم انشاالله خوشبخت شن😍😍💝

سعی کنین از چیزای اعتیادآور دوری کنین....سیگار...الکل....چای....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد....یه آدمی که به نظر خوب میاد...یه آدمی که بِ....
2731

نه بابا از یه بزرگتر بخواه کمک کنه مراسمو پیش ببرین

زیرلفظی هم مادرتون باید بده.شما بعد از خطبه کادو ها رابدین.وقتیم پاشدن برقصن شاباش بده خودتم چند دقیقه باهاشون برقص بعد برو کنار😀😀😀خوشبخت بشن انشالا

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
2738

آخی 😍 یعنی منم اینجوری میشم اخه منم تک دخترم 😃ولی میدونی از الان به زن داداشام حسودیم میشه 😑

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
قدرتي خدا نه كل بلدم بكشم نه گيلي گيلي بلدم بكنم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هووووو بکش پس

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
موهاتو خوشرنگ کن، من شرابی ندوست 🙈

اي موذي 

موهاي منو كجا ديدي

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عه مبارکا 😍 چه زمان زود میگذره انگار دیروز بود با زنداداشت آشنا شدین😣

سلامت باشي عزيزم 😍😍😍

قيافه تو چرا اينجوري كردي حالا😂😂😂😂😐

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706