2752
2734

پوست بدنم بشدت خشکه وقتی بیرون میام از زور خشکی میخاره 

حالا چی بزنم بنظرتون که دیگه نیاز به لوسیون نباشه 

و پوست نرم بشه 

برای بدن میگم 

چون صورتم رو ژل الوور میزنم مشکلی نیست 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  

باید بری دکتر پوست 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شامپو بدن مخصوص پوست خشک و لیف سیلیکونی به جای لیف کاموایی عالیه.

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
باید بری دکتر پوست 

راستش رفتم ولی برای صورتم رفتم 

اینو یادم رفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شامپو بدن مخصوص پوست خشک و لیف سیلیکونی به جای لیف کاموایی عالیه.

شامپو بدن دیگه نیاز به لوسیون نداره؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد ذوق کزدم گفتم حتما یکی پیشنهادی داره

اخ الهییی

منم پوستم به شدت خشکه.. 

همم پوستم حساسه به خاطر همین خشکی بیش از حد پوستم چند بار اگزمای پوستی گرفتم 

ژل الوورا خوبه؟.؟. 

همینه که همیشه همینه.. :)بِه دِل نَگیرین.. میگیرینَم بِگیرین🕸️
تنها راهش اینه نشوری زیر بغلتو بشور فقط  البته شامپو بدن بچه هم خوبه ولی خب لوسیونم لازمه ر ...

کلافه میشم وقتی هرجا میشیم لوسیون بزنم 

کلا روغن مالی میشه 😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب هر شامپو بدنی که بزنی چربی پوست رو میشوره و میبره و بعد از حمام پوست خشک میشه و به لوسیون احتیاج داره

ولی از داروخونه بپرس.. احتمالا شامپو بدن مخصوص پوست خشک هم باشه که بتونی استفاده کنی

خدا،،، تورو خدا🙂
اخ الهییی منم پوستم به شدت خشکه..  همم پوستم حساسه به خاطر همین خشکی بیش از حد پوستم چند بار ...

برا صورت که عالیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شامپو بدن دیگه نیاز به لوسیون نداره؟؟

چرا داره باز اگه پوستت خیلی خشکه ولی حداقل به نسبت از خشکی درمیاد یه مدلش هم هست حالت ژل مانند داره اون آبرسانیش بیشتره.

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2706