2733
2734
هزاران آدم موفق میشناسم که اونور زندگی میکنن وقتی میان ایران دلشون میخواد زودتر برگردن

منم بر عکس چیزی که شما گفتید رو میشناسم

اون هزاران نفر هم همشون همه ی حقیقت رو نمیگن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

منم همش ب این موضوع فکر میکردم.

یکی بهم گفت برو چند ماه یه شهر دیگه مثل تبریز زندگی کن که زبونشون متوجه نمیشی.

تازه همه جا هم غریب حسابت میکنن. ببین اگه میتونی کنار بیای برو

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشیمونی فایده نداره 

قسمت این بوده ایران بمونی گلم

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2731
ببین این که میبینید اونایی که رفتن به به میکنند فقط فقط تف سربالاست...فطع به یقین بدون اونجا جلوا خی ...

مگه قراره حلوا خیرات کنن ؟

همینکه متناسب با تلاشت بتونی تو یه رفاه نسبی زندگی کنی و حقوق انسانی و ازادی های مدنی داشته باشی کافیه 

دلیل جاذبه ی اونور نیست ، دافعه ی اینجاست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
منم بر عکس چیزی که شما گفتید رو میشناسم اون هزاران نفر هم همشون همه ی حقیقت رو نمیگن

حقیقتو شما میدونی فقط؟

خواهش میکنم با این حرف‌ها خودتونو زیر سوال نبرین

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
منم همش ب این موضوع فکر میکردم. یکی بهم گفت برو چند ماه یه شهر دیگه مثل تبریز زندگی کن که زبونشون م ...

قبل از رفتن باید زبان اونجا رو یاد بگیری بدون زبان نمیشه رفت و باید سرت به کار خودت باشه و فقط تلاش کنی واسه زندگیت ، کم کم‌ میتونی رو روال بیوفتی

حقیقتو شما میدونی فقط؟ خواهش میکنم با این حرف‌ها خودتونو زیر سوال نبرین

لطفا حرف تو دهن من نذارید!

من همچین چیزی نگفتم

میگم همه راستش رو نمیگن، یعنی بعضیا سختیا و بدی های مهاجرت که چند برابر خوبیاشه رو در موردش چیزی نمیگن

بنا به علت های مختلف

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
دلت میاد پسرتو تنها بفرستی؟

پسرم باید بزرگ بشه ببینم شخصیتش چطوره

ولی برناممون براش اینه که بره

دوست همسرم دوتا از بچه هاشو فرستاد از دبیرستان الان هردو پزشکن

لطفا حرف تو دهن من نذارید! من همچین چیزی نگفتم میگم همه راستش رو نمیگن، یعنی بعضیا سختیا و بدی های ...

هرچقدر هم سخت باشه بازم ارزششو داره

بازم می ارزه

هر موفقیتی قطعا سختی هایی داره

پسرم باید بزرگ بشه ببینم شخصیتش چطوره ولی برناممون براش اینه که بره دوست همسرم دوتا از بچه هاشو فر ...

بهترین نوع مهاجرت خونوادگیه 

اگه بتونید همه باهم برید عالی میشه

مگه قراره حلوا خیرات کنن ؟ همینکه متناسب با تلاشت بتونی تو یه رفاه نسبی زندگی کنی و حقوق انسانی و ا ...

معنی آزادی اگه حمل کلت و اسلحه و افزایش آمار قتل و جنایته ما نمیخوایم،اگه منظورتون آزادی بیانه مطمئن باشید اونور خشونتشون بیشتره علیه اعتصاب گران

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706