2737
2734
عنوان

فردا عقد برادرم هست

1813 بازدید | 81 پست

خيلي استرس دارم بچه ها 😁

بياييد بگيد چيكار كنم چيكار نكنم 

كي نقل بپاشم كي اسكناس بريزم كي كادو بدم كي شاباش 

حس گوسفندي رو دارم كه فردا عيد قربان ه براش 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
نه نقل بپاش نه اسکناس😁

عه چرا؟؟؟ 

من عاشق اين رسم و رسوماتم 

حال ميده كه 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قدرتي خدا نه كل بلدم بكشم نه گيلي گيلي بلدم بكنم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوشبخت بشن🌷🌹🥀🌸💑❤❤

قربونت برم عزيزم 

ان شالله همه جوونا

2740

افرين به تو خواهر مهربون كه بجاي حرص خوردن و حسودي به زن داداشت ميخواي سنگ تموم بذاري براشون احسنت 😍😍

بزرگترين درساي زندگيتو هميشه نامردترين آدماي زندگيت بهت ياد ميدن  

موقع ورود نقل بپاش

موقع رقص اسکناس بپاش و بعدش شاباش بده

بعد از خطبه عقد کادو ها را میدن

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

عروس جان اگه اينجايي الان بيا خودتو معرفي كن

منم خوارشوت🤚

مباررررک😍

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

وقتی از در ورودی میان اسکناس بریز رو سرشون

وقتی عقد تموم شد نقل بریز

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕