2737
2739
عنوان

پيرو تايپك دختر بي شعور😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 52 پست
فک میکنم همین اعتماد ب نفس بالایی ک داره جذب میکنه  و مردای الان نه ب قد نه ب قیافه فقط اعتماد ...

دقيققققا اعتماد به نفس اش خيلييييييه با اينكه هيچ چيز خاصي نداره نه خودش نه خانوادش

كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وا،من168م اجیم میگه کوتوله،قدکوتاه زیباتره ب نظرم،ادم کم سن تر میزنه💓🐀

من بچه بودم آرزو داشتم قدم کوتاه بود که ردیف اول مینشستم  

اینکه با اکثریت فرق کنی حس بدی بود، البته تو بچگی

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
2731
الانم بزارش کنار یا توقغتو ازش کم کن

ببين من واقعا ازش توقع ندارم ولي برام عجيبه تو خيابون كه راه ميره اوووف دوباره همه زن و شوهرا نظر ميده همش هم بنظرش مرد حيف شده اينو گرفته 🤣😏

خدايش يه اخلاقاي عالي هم. داره هر سري ميخوام قطع رابطع كنم ياده خوبياش ميافتم البته دو طرفه س باهم خ ...

اگه خوبیاش اینقدر زیاده پس باهاش بمون.ولی انصافا هر خوبی دو طرفه هست که پابرجا میمونه.حتما شما هم براش خوبید.اگه میبینی کفه بدیاش و اعصاب خوردیاش سنگین تره قطع ارتباط کن.اعصابت بیش از همه اینا ارزش داره

.تازه این سری بهش بگو مگه ازدواج به قده؟اینقدررر دخترای همه چی تموم میشناسم مجردن.

اگه خوبیاش اینقدر زیاده پس باهاش بمون.ولی انصافا هر خوبی دو طرفه هست که پابرجا میمونه.حتما شما هم بر ...

دقيقاا خودش هم هزار بار جلو دوستاش و فاميلاش تعريف كرده ازم باهم خوبيم ولي امان از وقتي كه بخواد بره رو اعصابم😁

من بچه بودم آرزو داشتم قدم کوتاه بود که ردیف اول مینشستم     اینکه با اکثریت فرق کنی حس ب ...

فک کن من هم چاق هم قد بلند😞مثلا مامانم میخواست لباس بخره برام من و نمیبرد میگفت برا بچه 13ساله لباس میخوام در صورتی ک 8/9سالم بود😞🐀🌷😂

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2740
دقيققققا اعتماد به نفس اش خيلييييييه با اينكه هيچ چيز خاصي نداره نه خودش نه خانوادش

اره گلم همینه کاش همه ما شجاعت اعتماد ب نفس رو داشتیم اون وقت شاهد خیانت و خیلی مسایل دیگه نبودیم 

شما هم ب دل نگیر اون یه عقده های درونی داره ک ب خودش اجازه میده با دوستش اینجوری حرف بزنه 

من قدم ۱۷۴ هست اما تا حالا بهش فک نکردم ک قشنگه یا نه ،،مدرسه هم همیشه نیمکت اخر بودم و گریه میکردم و دااااااااغ پوشیدن کفشه پاشنه دار هم همیشه روو دلم مونده 

شما هم قدتون میانه هست از بعد مثبت بهش نگاه کنین خیلی قشنگه اتفاقا

دقيقاا خودش هم هزار بار جلو دوستاش و فاميلاش تعريف كرده ازم باهم خوبيم ولي امان از وقتي كه بخواد بره ...

اووف از این دوستا اینقدررر داشتم.در نهایت که از بیرون به رابطتتون نگاه کنی میفهمی اونی که بیشتر مایه گذاشتی شمایی.در حالی که وقتی تو رابطه هستی فک میکنی هر دو نفر برای هم خوبید،فک میکنید همه چی رو به راهه.

ببخش نمیخواستم ناراحتت کنم فقط تجربمو گفتم.ایشالله هر چی صلاحته پیش بیاد.

2706