2752
2734
عنوان

پيرو تايپك دختر بي شعور😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 52 پست
قد استارتر هم به نسبت دوستش کوتاست.دوستشون فک میکنه خدای بلندیه هی رو قدش مانور میده.زن و شوهر ببینه ...

وا.چ ربطی داشت منم دوست صمیمیم ازم کوتاهتره.این فقط برا زنو شوهر صدق میکنه

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

يه بار بهش گفتم خب دوست دارن مردا بعضيااا زن ريز نقش ميپسندن ميگه خدا بده شانس 😏😏عزيزززم وقتي شوهر ...

مشکل شما بی شعوریه دوستت نیست
مشکلت خودتی عزیزم
که برا خودت شخصیت فایل نیستی

تو از زنی که شوهرداشته و دوست گرفته و خیانت کرده و طلاق گرفته انتظار چی داری؟

ببخشید ولی مشکل از خودته

وا.چ ربطی داشت منم دوست صمیمیم ازم کوتاهتره.این فقط برا زنو شوهر صدق میکنه

آره دوست ایشون هم فک میکنه چون خانوم کوتاه بوده نباید شوهرش قد بلند میبود یا ما که تو دلش نیستیم احتمالا از نظر ایشون حق ازدواجم نداشت😐

2731
وا،من168م اجیم میگه کوتوله،قدکوتاه زیباتره ب نظرم،ادم کم سن تر میزنه💓🐀

دقیقا .درازا چین مث نردبون

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
ینی چی ؟؟؟اون مطلقه اس؟

با شوهر دومي كه دوست شد از اولي طلاق گرفت دومي هم گرفتش چقدر هم جلوي خانوادش وايساد چه عروسي چه ماه عسلي انگار نه انگار ازدواج دومه بخدااا من خودم در حاال جدايي كه بودم هر كي ميشنيدم ازدواج دومش خوب بود خوشحال ميشدم ولي اين خيلييي عجيبه رفتارش همش حس ميكنه به همه دنيا سره 

كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود
مشکل شما بی شعوریه دوستت نیست مشکلت خودتی عزیزم که برا خودت شخصیت فایل نیستی تو از زنی که شوهرداشته ...

عزيززززم من اصلاااا قبل جدايي اس باهاش دوست نبىودم جريان جداي اش رو هم اصلاا نميدونستم يكي بهم گفت تا مدت ها شوكه بودم

حالا همه اینا به کنار چطوری باهاش سر میکنی؟مجبوری آخه.احساس خفگی به آدم دست میده.

خدايش يه اخلاقاي عالي هم. داره هر سري ميخوام قطع رابطع كنم ياده خوبياش ميافتم البته دو طرفه س باهم خوبيم ولي يه حرفايش رو اعصابمه

با شوهر دومي كه دوست شد از اولي طلاق گرفت دومي هم گرفتش چقدر هم جلوي خانوادش وايساد چه عروسي چه ماه ...

فک میکنم همین اعتماد ب نفس بالایی ک داره جذب میکنه 

و مردای الان نه ب قد نه ب قیافه فقط اعتماد ب نفس طرف نگاه میکنن و جذب میشن 

منم اطراف خودم از این موارد زیاد دیدم

و اما قد ۱۶۷ ک بلند نیس انقد بخواد پز بده 

يه بار بهش گفتم خب دوست دارن مردا بعضيااا زن ريز نقش ميپسندن ميگه خدا بده شانس 😏😏عزيزززم وقتي شوهر ...

من جای تو بودم چنین دوستی رو مینداختم دور. دوست ها آینه های ما هستن و مردم ما ها رو از دوستامون میشناسن

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
2706