2733
2734
عنوان

پيرو تايپك دختر بي شعور😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 52 پست
بهش میگفتی مهم اعتماد به نفس کاذبته که ماشالله اندازش از قدت بیشتره😐😩  واقعا چه فکری میکنن م ...

اعتماد ب نفسش رو مخ همه س😑😑

موهاش رنگ موهای ان شرلیه میگ بس ک موهام خاصه چشمم میزنن موخوره میفته 😐

همینا منو از اون دانشگاه متنفر کردن😥😥😥

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 

به دوستت بگو یه سر بیاد نی نی سایت...

اینجا همه ماشاءالله گالیورن...همه ۱۷۵ به بالا

اونوقت میفهمه همچین مالی هم نیست  

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من161هستم کوتوله محسوب میشم😁ولی همه میگن قدم بلنده چون پاهام بلنده قدم بیشتر دیده میشه

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
2731
من161هستم کوتوله محسوب میشم😁ولی همه میگن قدم بلنده چون پاهام بلنده قدم بیشتر دیده میشه

اره پاهاي بلند واقعا موثره من كلا كوچولوم ولي راضي ام از خودم راضي نباشم چكار كنم🤣

كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود
اره پاهاي بلند واقعا موثره من كلا كوچولوم ولي راضي ام از خودم راضي نباشم چكار كنم🤣

ول کن اونا رو رو اعتماد بنفس خودت کار کن با ادمی هم که اعتماد بنفستو کاهش میده نگرد حتی اگه خیلی خوب باشه اعتمادبنفس پایین خیلی تو روحیه تاثیر داره قد ادما دست خودشون که نیست به خاطر کوتاهی یا بلندی قد یکی رو مسخره کرد یا بهش خندید یا اونو ملاک فخر فروشی به دیگران قرار داد ارزش یه انسان به اخلاق و رفتارشه

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
ول کن اونا رو رو اعتماد بنفس خودت کار کن با ادمی هم که اعتماد بنفستو کاهش میده نگرد حتی اگه خیلی خوب ...

من مشكل ام با قد خودم نيست مشكل ام اينه دوستم هر جا بريم ميگه اين اقاهه رو بيين از زنش قشنگتره خدا شانس بده چه جور گرفته اينو 😑

كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود
اعتماد ب نفسش رو مخ همه س😑😑 موهاش رنگ موهای ان شرلیه میگ بس ک موهام خاصه چشمم میزنن موخوره میفته ...

عزیزم از این آدمای ضایع همه جا هست ،دوستام خیلیاشون اینطوری بودن،میفهمم چقدر رو اعصابن😩😐