2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2تا از دختر دایی های من بچشونو همونجا تو بیمارستان قبل مرخصی ختنه کردن راضی بودم
بمنم هی میگن همینکارو بکن چون هم بچه زیاد درد نمیفهمه هم واسه خانواده 2باره کاری نمیشه همینکه سریع خوب میشه
@2bare_man
سمانه جون خوبی عزیزم کجایی نیستی تو کلوپم کلی عکس گذاشتم خواهرت هم چند تا براش گذاشتم فرستادم ایران هنوز نریسده رسید خبرت میکنم امسال سفارشها رو میفرستم چون معلوم نیستش خودم کی بیام ایران میزارم جمع بشه که پول پستشم تقسیم شه که زیاد برای هر کس نیوفته عزیزم

2740
سمانه جون خوبی عزیزم کجایی نیستی تو کلوپم کلی عکس گذاشتم خواهرت هم چند تا براش گذاشتم فرستادم ایران هنوز نریسده رسید خبرت میکنم امسال سفارشها رو میفرستم چون معلوم نیستش خودم کی بیام ایران میزارم جمع بشه که پول پستشم تقسیم شه که زیاد برای هر کس نیوفته عزیزم

مامان آرین جون منم بیمارستان که میخواستم مرخص بشم هرچی به دکتر اطفال التماس کردم ختنه کنه قبول نکرد گفت از 14 روزگی به بعد و قبل از 40 روزگی ختنه میکنم گفت الان خودت خسته زایمانی ، نی نی خسته است ، نافش هنوز نیافتاده ، امکان داره زردی بگیره ، هنوز بلد نیستی به بچه شیر بدی و خوب بغلش کنی و.... منم 16 روزگی ختن کردم و بسیار از این موضوع راضی هستم چون اگر همون موقع ختنه میکردم با اون همه اذیت حتما پشیمون میشدم ولی اگر دوباره برمیگشتم عقب حتما سنت ختنه میکردم چون با حلقه پسرم خیلی اذیت شد
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
2706