2733
2734

لکای سودایی دارم طبعم سودایی لکا قبلا کمرنگتر بود الان تیره تر شده شوهرمم هی گیر میده گاهی تاپ بپوش خو واقا تو ذوق میزنخ با این گمر و بازو ..پایین تنم خوبه معمولی شرتک میپوشم ولی بالاتنم از خودم سیر شدم من ک هرجا میرم همه نگام میکنن و میگن خوش.گلم چه فایده بازوهام تیرس لک داره با شوهرمم سرد شدم دوس ندارم نزدیکم شه دوس دارم بمیرم اول زندگیمه دوساله عروسی کردم😪😪😐بچه ندارم  هعی خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا حالا بازو دیکه مگه چیه ...مهم صورته ..من دوست‌داشتن صورتم چنددرجه روشن بود کرم نزنم بدم میاد از خودم کرم میزنم همش عرق میکنم آرایش و صورتم میخوره بوتر سیاه میشم هررنگی نمیتونم بپوشم.کاش درد منم بازوم بود

اگه جلوشوهرت ایناروبگی ازت سردمیشه اعتمادبه نفستوببربالا برعکس بگوهرجامیرم ازمن تعریف میکنن این چ ...

شوهرم دوسم داره تاحالاهم نگفته بهم  خودم ناراحتم

الکی ناراحتی .بیخیال باش بابا اگه اینطوری بگی .اونم زوم میکنه رواوناباخودش میگه حتماعیب وایرادی دار ...

ن پیش اون ک نمیگم ولی از داخل غصه میخورمم 

2706