2733
2734
من همون روز اول دکترم ختنش کرد . اونم که کلا خواب بود. تا روز هفتم هشتم پانسمانشو عوض می کردم . خیلی راحت بود اگه یه پسمل دیگه داشته باشم حتما همین کارو باز میکنم
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
مامان ارین جان اصلا این کارو نکن هر چند تا یکی به مشکل بر میخوره تو از کجا میدونی بچه ات کاملا بدون زردی بدنیا میاد که میخوای این کارو بکنی تازه زردی بعد از چند روز نشون میده خودشو نمیخواستم بگم ولی تو همین سایت یکی ...........اتفاق بدی افتاده بود وقتی میتونی بذاری کمی بچه جون بگیره چرا همه چی رو تند تند میخوای انجام بدی بهترین روز ختمنه 17 تا 19 روزگی هست هم از سلامت بچه مطمئن شدی هم کمی وزن گرفته هم انقدر بزرگ نشه که موقع دست و پا زدن به موضع اصابت کنه هم خودت کمی جون گرفتی که پرستاریش رو بکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. من جای شما بودم نمیکردم. از هر 100 تا ختنه 99 تاش مشکلی براش پیش نمیاد و یکی ممکنه محل زخم یا حلقه عفونت کنه. بچه زیر یکماه انتی بیوتیک براش ضرر داره و خیلی بده.
دکتر من گفت حتما بعد از افتادن ناف باشه و اگه عجله ای نداری 40 روزگی خوبه که اگه خدای نکرده عفونت کرد بتونی انتی بیوتیک استفاده کنی.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
2731
عزیزم پسر من روز تولد ختنه شد. زردی خفیف داشت و دکتر با اینحال ختنه اش کرد. 3 روز بعد با زردی 18 بستری شد. ولی پسر جاریم رو که زردی خفیف داشت تا زردیش با شیرمادر کم نشد اجازه ندادند. به نظر من صبر کن ببین شرایط پسرت چطوریه و بعد اقدام کن. ولی همون تا 40 روزگی انجام بده چون کمتر اذیت میشه.