2733
2739

سلام دوستان... من قراره تا چند ماه دیگ برم خونه ی خودم   حالا بنظرتون رنگ اتاق خوابم چ رنگی باشه... ینی دیواراشو چ رنگی کنیم و وسایل داخلش چ مدل و رنگی باشه

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
فقط طوسی و بنفش خیلی باکلاسه

اتاق خواب چ رنگی باشه؟

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اتاق خواب رنگهای ملایم وآرامش بخش باید داشته باشه. نه محرک

مثلا چ رنگایی

2740
بنظرم ی پستر زن و مرد از این بزرگا ک کل دیوارو میگیره بزن.خیلی قشنگه

اونا از چ جنسی ان؟ چطوریع؟

رنگاي تند شايد تو هفته هاي اول جالب باشه و شيك بنظر بياد اما به مرور زمان ذهن ر خسته ميكنه 

از رنگاي اروم و ملايم استفاده كن كه هميشه تداعي كننده ارامش و آسايش باشه

من رنگ اتاق خوابم تركيبي از بنقش كمرنگ و صورتي كم رنگ  و سفيد هست كه حس گرمي و ارامش رو القا كنه

2706