2733
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 190 پست
من دوقلو باردارم

وااای عزیزم دوقلو   قرص آهن میخوری؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

چرا اینطوری شده جامعه من بااینکه مطئمنم شوهرم عاشقمه و اصلا کاری نمیکنه ک منو ازدست بده اما همش استرس خیانت کردنشو دارم ی موقع هایی ک باهم بیرونیم ی سری زنا انگار ن انگار من همراشم براش ناز وعشوه میان وقتی فکر میکنم موقع ای ک تنهاس چی میشه خیلی میترسم .انقدر پست و ذلیل شدن ک واسه هرچیز کوچیکی حاضرن تن فروشی کنن خدا همشونو لعنت کنه که زندگی دیگران و ب باد میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ممنونم،خیلی مهربونی عزیزم.شما خودت نداشتی این مشکل رو

نه الان که نزدیک زایمانمه یبوست دارم یه کم درعذابم که اینم طبیعیه تا معده ام تخلیه نشه خوابم نمیبره یعنی اینقدربچه تکون میخوره بیزارت میکنه 

💘عشق من پسرمه💋💋💋
2731
نه الان که نزدیک زایمانمه یبوست دارم یه کم درعذابم که اینم طبیعیه تا معده ام تخلیه نشه خوابم نمیبره ...

حاملگی خیلی سخته،خدا به همه مادرای باردار صبر بده انشالله

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........
عزیزم ممنونم،خیلی مهربونی عزیزم.شما خودت نداشتی این مشکل رو

قربونت محبت داری ماشاالله خدادوقلوهاتوواست ببخشه همونه پس بی خواب شدی این وروجکاتمام ویتامین بدنتوازت میگیرن واسه همین درضمن فکرکنم بچه هات دختروپسرن

💘عشق من پسرمه💋💋💋
قربونت محبت داری ماشاالله خدادوقلوهاتوواست ببخشه همونه پس بی خواب شدی این وروجکاتمام ویتامین بدنتواز ...

ممنون.چرا حدس میزنی دختر و پسرن

حاملگی خیلی سخته،خدا به همه مادرای باردار صبر بده انشالله

انشاالله به شما توفیقشوبده بارداری خوبی روپشت سربزاری و زایمان خوبی داشته باشی گلم مواظب خودت باش

💘عشق من پسرمه💋💋💋
2740
نه فقط پریناتال و کلسیم

ببین من بارداریمو یادم رفته ولی میدونم تا ی هفته ای اسد فولیک مصرف کردم بعدش بلافاصله آهن.چون بچه هات نیاز دارن و تو مصرف نمیکنی.به خاطر اونه بیحواب شدی .برو دکتر واست آهن بنویسه

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
ببین من بارداریمو یادم رفته ولی میدونم تا ی هفته ای اسد فولیک مصرف کردم بعدش بلافاصله آهن.چون بچه ها ...

باشه عزیزم حتما.ساعت ۸ زنگ میزنم از دکترم وقت میگیرم و میرم.😍😍😍

ممنون.چرا حدس میزنی دختر و پسرن

چون خواهرمم دوقلوداشت ودختروپسراونم مثل شما بی خواب شده بود ودلیلشم هورمونای ناسازگاربچه هابود که هم جنس نبودن.

💘عشق من پسرمه💋💋💋
چون خواهرمم دوقلوداشت ودختروپسراونم مثل شما بی خواب شده بود ودلیلشم هورمونای ناسازگاربچه هابود که هم ...

اتفاقا سونو ان تی هم که رفتم گفت احتمالا دختر و پسرن.بعد نمیدونی خواهرت چکار کرد برای مشکلش؟

اتفاقا سونو ان تی هم که رفتم گفت احتمالا دختر و پسرن.بعد نمیدونی خواهرت چکار کرد برای مشکلش؟

فکرکنم دکترداروی تقویتی دادبهش خوب شد ولی اخراش همش شبابی خواب بودراه میرفت توخونه فعلا بای گلم 

💘عشق من پسرمه💋💋💋
2706