2733
2734
عنوان

ازعصبانیت سرم داره میترکهههههه از دست این مرد حسووود😤

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 199 پست
عزیزم با خوشرویی بگو سفارش غذا رو از بیرون بده حالش جا میاد  با پنبه سر ببر در مورد مادر و خ ...

این پست و خوب بخون استارتر

خیلی خیلی خوب راهنماییت کرده

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در این موارد اولش مظلوم بازی در میارم بعد تا فردا ظهر میخوابم تا صدای ماشین میاد میپرم یه دستمال میگیرم دستم خمیده راه میرم میگم واااای مردم کمرم از صبح هر چی جمع میکنم خونه تمیز نمیشه دیشب خونه خیلی کثیف شد وااای من عادت ندارم به مهمونی دادن جمعیتی از این به بعد بگو یکی از خانوادت بیان کمکم یا دیگه غذا از بیرون بگیریم و اینجوری میشه که دیگه سالی یکدفعه هم دعوتشون نمیکنیم البته خدا شاهده من عروس بدی نیستم ولی وقتی شوهرم اهل مهمونی دادن نیست و اگه هم خانواده من بیان تا تمام کارامو نکنن از خونم بیرون نمیرن من فشار بهم میاد ولی خانواده شوهرم خونه من دست به هیچی نمیزنن 

چقد بعضیاتون خبیثین 

ببخشید ولی رک گفتم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
یعنی چی امر و نهی میکنه بالش بیار!!!!! دوبار بهت اینجوری گفت دفه سوم با اعصاب خوردی بگو اه ولم کن خ ...

بخدا خودش لم میده رو مبل میوه میگیرم واسه مامانش کم برمیداره بعد سره من داد میزنه که مامانم که میوه برنداشت کجامیری 😑

خدایامرسی

نقطه ضعف دست شوهرت نده و با خوشرویی  استقبال کن   و بشوهرت بگو اره راست میگی حتما بگو بیان.  وقتی هم اومدن  غذاهای اسون  درست کن  چند رقم  و  بعد شوهرتو شرمنده کن   تا از رو بره. وگرنه شوهرت   خیلی ریز بینه و اعصابتو خرد میکنه   و هربار  بخوای مادر پدرت بیان کوفتت میکنه  . در ضمن روتون  توی روی هم نذار باز بشه و ظاهری احترام بذار تا بهدفت برسی. اینجور شوهر رو با پنبه سرشو ببر .

این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
خب مگه چی میشه؟!مامان بابای اون آدم نیستن!؟

بحث ادم بودن نيست

بحث اينه ك چرا تنش ايجاد ميكنن

ميخوان بيان، بيان، بالاي سر

چرا فرداي شبي ك خانوادم هستن؟!!!!!

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

من جات باشم كاري ميكنم ك همه انگشت ب دهن بمونن ! خونمو برق ميندازم بهترين سرويس غذاخوريمو ميچينم دو مدل غذا ميپزم ي مدل پيش غذا ي مدلم دسر . از ميوه و شيريني و تنقلات كم نميذارم ، خلاصه هر چي خونه دارم ميريزم بيرونو احترام ميذارم بهشون ك هم خودشون شاخ در بيارن هم شوهرم ياد بگيره اونم با خونواده من همينجوري رفتار كنه! پيشنهادم اينه ك همسرت اومد خونه خودتو خيلي خوشحال نشون بدي و اصلا غر نزني ! كمي سياست داشته باش قراره ساليان سال اين مرد همسرت باشه و اين افراد خانوادش! كاري كن زندگيت شيرين بشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738

بهترین کار در حال حاضر اینه که همونطور که دوستان گفتن یه ناهار خوب بپزی و سنگ تموم بزاری خونه هم برق بندازی 

خم به ابرو نیار و جلو همسرت ضعف نشون نده تا به منظورش که اذیت کردن توئه نرسه

عوضش برای شوهرت خرج بتراش فلان میوه و شیرینی و آجیل و دسر بخر درست کن بفهمه مهمون دعوت کردن هزینه داره

بحث ادم بودن نيست بحث اينه ك چرا تنش ايجاد ميكنن ميخوان بيان، بيان، بالاي سر چرا فرداي شبي ك خانو ...

خب مگه چی میشه فرداش بیان؟؟چیزی از شما کم میشه

فک کن خانواده خودت

این کجاش تنشه!؟

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706