2733
2734
عنوان

ازعصبانیت سرم داره میترکهههههه از دست این مرد حسووود😤

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 199 پست

عزیزم پاشو به جای غصه خوردن خونه و زندگیتو برق بنداز یک ناهار خوبم براشون درست کن که دهنشون بسته بشه ....این مشکلات اول زندگیه بعد ها حل میشه خودت را ناراحت نکن

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد, نقش هر زخمه که رد راه به جایی دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم خیلی ام استقبال میکنم با روی گشاده.تا بفهمه برای من فرقی نداره و حساسیتش روی این قضیه کم بشه.شاید شما طوری رفتار میکنی اون فکر میکنه فرق میذاری.بد گوییشونو پیش همسرت نکن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

شوهر منم همين بود

الان با خانوادش قهرم، راحت شدم

ي شب خانوادم ميومدن، حتما فردا شبش مامان باباش پا ميشدن ميومدن

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

خب شما هم بگو باید کمک کنی خانواده خودت هستن و دست تنها نمیتونم بعدم مامان بابات ک نمیان برا دخالت یا عیب بزارن اما خانواده شوهر میان برا همینکارا بعدم کلی باید بهشون برسی یموقع ناراحت نشن.مرد باید درک کنه

مردی ک با همسرش مانند شاهزاده ها رفتار میکند نشا ن دهنده آنست ک روی دستهای یک ملکه بزرگ شده است..
2738

واقعا یعنی میخوای بگی خانواده اش نیان!؟خب پدرمادر تو هم عزیزن  اونم همینطور

خیلی طرز حرف زدنت بده ز نظر من 

واقعا تا حالا یه بارم دعوت نکردی بعد میگی نفقه!!چه ربطی داره 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
شوهر منم همين بود الان با خانوادش قهرم، راحت شدم ي شب خانوادم ميومدن، حتما فردا شبش مامان باباش پا ...

خب مگه چی میشه؟!مامان بابای اون آدم نیستن!؟

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

یعنی چی امر و نهی میکنه بالش بیار!!!!!

دوبار بهت اینجوری گفت دفه سوم با اعصاب خوردی بگو اه ولم کن خسته شدم پاشو خودتم ی تکونی بخور

ب خدا از الان مظلوم بازی دراری ۲ روز گریه تو درمیاره مثه برده باهات رفتار میکنه

چه اشکالی داره مهمون حبیب خداست هم تو و هم شوهرت باید به خانواده هم احترام بذارین . چرا لح و لحبازی میکنین . نمیدونم همسرت چه برخوردی با پدر و مادرت دلشته ولی تو در هرحال احترام بذار  بذار شرمنده بشه . اتفاقا بدشونم جلو شوهرت نگی . گفت مهمون بگو مهمون حبیب خداست . قدمشون سر چشم . 

خدایا راضیم به رضات
عزیزم مهمون حبیب خداست البته به موقعش باشه...پدر مادرش هست و ماها وظیفمونه احترام بذاریم.یه روز دندو ...

وظیفه هیچ کدوم نیست اگ احترامم میزارن ب پدر ومادر هم فقط بخاطر همسرشونه.احترام و رسیدگی ب پدر ومادر وظیفه ی خود پسر یا دختره ن عروس و دامادشون.اون فقط لطفه

مردی ک با همسرش مانند شاهزاده ها رفتار میکند نشا ن دهنده آنست ک روی دستهای یک ملکه بزرگ شده است..
2706