2737
2739
عنوان

ما هیچوقت بهم نمیرسیم😔💔

179 بازدید | 20 پست

من عاشق به پسر شدم که اون پرستاره من زیر دیپلم 🙂از لحاظ فرهنگی هم از هم خیلی دوریم ـ من خودم به عشق درنگاه اول باور نداشتم  ولی وقتی برای اولین بار دیدمش خیلی خوشم اومد ازش  پس  فرداش که برای مادرم رفتیم دکتر اون پسره هم بود گوش های مامانمو شستشو داد  باهم حرف زدیم درمورد کارش اینا  یه ده دقیقه نشسته بودیم اومد اسم دارو و شمارش نوشته بود بهم داد ولی من جوگیر شدم پسش دادم شماره رو  خیلی نزدیکم شد گفت اگه دارو پیدا نکردی این شماره من  بهم زنگ بزن منم با صدای بلند گفتم شماره شمااااا 🙂🥲💔 کاش دوبار بیینمش  خیلی دلم بیقرارشه از دیروز  تاحالا انگار قلبم سرجاش  نیس انگار 10ساله عاشقشم ولی از وضعیت تاهل بودنش هم خبر ندارم حتی اسمشم نپرسیدم  🥲🥲🥲 

اگه متاهل باشه چی 🥲🥲  ولی اونم خیلی نگام میکرد وقتی حرف میزد لبخند میزد ووو 💔🥲🥲 نمیدونم انگار 29*30سالش بود من 18سالمه  میشهدعا کنین عاشقم بشهه 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
فقط فرار کن 😐😐😐

خب چرا فرار کنم  به قیافش نمیخورد  هول باشع 

خب شایدم من هزارمین دختری باشم که بهم شماره میداد 

ولیمنپس دادم شمارشو 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورخدا چرا نمیاینننن باهم حرف بزنینننن

2742
2740
داش هزار تا تاپیک زدی بس نیست؟ برو بیمارستان ببینش چه کاریه اخه

نیاز دارم حرف بزنم با یکی ولی کسی رو ندارم 

خب چرا فرار کنم  به قیافش نمیخورد  هول باشع  خب شایدم من هزارمین دختری باشم که بهم ش ...

فقط چون دکتر بود ، معلوم نیست دیگه کیا اون شماره رو دارن . چرا باید علاقه مند باشید عروسک خیمه شب بازی یه آدم بشید فقط چون جایگاه شغلیش اینه ؟ 

همین میشه این آدما دیگه تعهد حالیشون نیست چون ما زنا بهشون فهموندیم ما نباشیم خیلیای دیگه هستن :) 

بشین دعا کن دوباره ببینیش اما خدا خواست شماره اش نگیری و خودت بدبخت نکنی تو این سن .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
انشالله که اونم ازت خوشش اومده

نمیدونم ولی پسرا از کسی خوشش بیاد چجورریه 

نمیدونم چی میشع 💔🥲

2706