2737
2734
دکتر سنتی واسه پایی اومدن چربی خون بهم گفته آب کرفس بخورم روزی یه لیوان!!!!!!!!!!!!!!!!
مزه اش وحشتناک بود نتونستم تحمل کنم شما ها چطور میخوردید؟
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذارید کرفس داخل یخچال باشه بعد آبش را بگیرید کاملا خنک بخورید می تونید مقداری یخ هم اضافه کنید
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

2742
وااااااااااااااااااااااای خوش به حالتون چقدر من بدطبعم آبشو دیروز گرفتم گذاشتم داخل یخچال تا چند روز خراب نمیشه؟
تمشب با آب هویج قاطیش مبکنم توکل به خدا
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .

* فریدون مشیری
توکی راستش دیشب آب لیمو هم زدم ولی به نسبت 1 یه 3 آب هم قاطی کردم که تونستم بخورم

* فریدون مشیری
2740
تو آب میوه گیری ندا جونوزه میگم میگم خوبه واسه لاغری هم چربی س

* فریدون مشیری