2752
2734
منم خیلی وقته تو فکرشم

افسردگی داری یا مشکل بزرگ

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امروز ساعت ۸ ونیم قرار برم تشییع جنازه یه جوون ۲۰ ساله که خودکشی کرده حیف جوونیش ،کسی که از خدا ناامید باشه ،اون دنیا خدام بهش نظر نمیکنه وزندگی اون دنیاشم خراب کرد،هیچ مشکلی ارزش گرفتن جون یک انسان رو نداره انسانهای ضعیف دست به خودکشی میزنن

کلا حالم بهم میخوره از این دنیا

بنظرم هیچکس نمیتونه بهت کمک کنه وقتی آدم حالش بد باشه عالم و آدم بهش بگن خوب شو بازم خوب نمیشه باید خودت به خودت کمک کنی اگه افسرده ای درمانش کن اگه مشکل داری حلش کن.تنها راهی که میشه داد اینه تا میتونی حرف بزن یا با روانشناس یا هرکسی

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%

عزیزم بجای این فکرت که خودتو بکشی ببین کجا اشتباه شده که به. این وضع افتادی، به اونای که هم میگن خودکشی کن اعتماد نکن اگه راست میگن چرا خودشون این کارو نمیکنن، باور مرگ پایان زندگی نیست مرگ فقط گذر از این دنیا به دنیای دیگر است ، بزرگترین گناه و بلا هم کرده باشی اگه بخوای میتونی بازم جبران کنی ولی با مرگ فقط زندگی اون دنیای دیگرت را جهنم میکنی، اومدن به این زندگی بدون حساب و‌ کتاب نیست ، و بدان که برای هر گناه و کاری که کردیم بازم خدا راه درست کردن و توبه داده 

کلا حالم بهم میخوره از این دنیا

من بهت حق میدم ولی دنیای هر کس به وسعت برخورد و فکرشه، تو هم سعی کن بجای فکر بد و منفی برخوردت  و فکرت را مثبت کنی تا دنیایت مثبت بشه، از آدمای منفی  فاصله بگیر اعتماد به نفست بالا بگیر و بگو من از همه اونای که دنیایم را تلخ میکنن فاصله میگیرم

فهمیدی به منم بگو

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
چه روشی ۱۰۰درصده مرگش؟

هیچ مشکلی نیست که قابل حل نباشه.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

پروفایل عکس خودته؟

با خودکشی چیزی جز خروار خاک و عذاب قبر و قیامت نصیبت نمیشه؛ اونوقت پشیمون میشی ولی راه بازگشت نداری 

حیفه جوونی 

شاید آینده خوبی در انتظارت باشه 

عاقلانه تصمیم بگیر 

بیشتر فکر کن

احساسی نباش

خانوادت گناه دارن

کلی حرف باید بشنون و یک عمر شرمنده حرف و نگاه فامیل و همسایه و مردم باید باشن

باعث تاسفه

این افکار گذرا هست و ارزش فکر کردن نداره

خودتو سرگرم کن با کار ؛آشپزی؛ تفریح ؛دوستات ؛خانواده و....