2737
2739
عنوان

عروسی که ما داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 127 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا ولش کنین زندگی داداشتونو زهر نکنین

راست میگه زندگی داداشتو زهر نکن .... ولش کن.... داداشت هیچی نگفت? آخر شب نیمد?همراه زنش رفت?

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤
من فک میکنم اگه مشکل خرده شیشه وجودی نداشته باشه،شاید از چیزی دلخور بوده...مثلن من از اول با خانواده ...

خوب جمله اخرت نشون دهنده شخصیت خوبت بوده

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
2738

آخه از عروس چ انتظاری دارین.

یادمه شب بله برون خاهرم عروسمون رفته بودتواتاق زارزارگریه میکرد ک چرا مهریه خاهرم از اون بیشتره.

البته بعدا ب دروغ گفت ک حال مامان بزرگش خوب نبوده

راست میگه زندگی داداشتو زهر نکن .... ولش کن.... داداشت هیچی نگفت? آخر شب نیمد?همراه زنش رفت?

به زور برادرم رو 

برد

ما زهر نمیکنیم از اول مشکل داره بدبینه

من فک میکنم اگه مشکل خرده شیشه وجودی نداشته باشه،شاید از چیزی دلخور بوده...مثلن من از اول با خانواده ...

عین.من داغون کردن زندگيمونو.... تازه شوهرم داره ميفهمه مادرش چیه....

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤
به قول یکی از دوستا شما ذوق داشتی برای عروسی خواهرت شاید عروستون ذوق تداشت

ادم ذوق هم نداشته باشه تو جمع قرار نیست نشون بده برا خاطر شادی هم شده یه دستی میده و تبریک میگه

برادرتون باهاش نبود که زود رفت ؟ برای کادو ر

خوب برادرتونم می تونست به فکر باشه چرا اون کاری نکرد؟  بعد شما دیدی نشسته رفتین سراغش که مثلا برای رفص بیاد یا لیتد باهاتون عکس بندازه ؟ صداش کردین به فامیلهای دورتر معرفی کنیدش؟ 

به قول یکی از دوستا شما ذوق داشتی برای عروسی خواهرت شاید عروستون ذوق تداشت

ذوق نداش يه قرون پول كه داش شواش بده اون تفلك سر كوفت خانواده شوهرشو نخوره تا اخر زندگي يه بارم باشه بهش ميگن نه رومي رومي نه زنگي زنگي

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1506982/نظر-بدين
2706