2733
2734
عنوان

عروسی که ما داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 127 پست
به زور برادرم رو  برد ما زهر نمیکنیم از اول مشکل داره بدبینه

خانواده شوهرم همین دید رو.نسبت به من دارن و کاملا در اشتباهن.... چون خودشون باعث شدن من اینجوری شم.... یعنی دل ديدنشونم ندارم

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤
من اصلا عروسی خواهر شوهرم نه خودم میرم نه میزارم شوهرم بره !    

خوب ايشون كه ميگن براش هر چي داشتن گذاشتن همه كاريم كردن تو عروسيش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1506982/نظر-بدين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرتون باهاش نبود که زود رفت ؟ برای کادو ر خوب برادرتونم می تونست به فکر باشه چرا اون کاری نکرد؟ ...

مجلس خصوصی بود بهش گفتیم بیا برفص تو عکس بیفتی و اینا  قهر بود 

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
2731

😑😑😑

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بعضی عروسا قبل ازدواج همچین با چهره ی معصوم و مهربانانه و تو دل برو خودشونو مطرح میکنن که آدم میگه تا حالا تو زندگیش اخم هم نکرده ازشو هم بپرسی نظرت راجع به مثلا مهریه چیه میگه اصلا برام مهم نیست تا عقد میکنن انگار اژدهای دوسر وارد میشود همه اون چیزایی که گفته بود مهم نیست میشن عقده، و یه جایی مثل عروسی خواهر شما سر باز میکنه😀😀  

عروسا کلا باخانواده شوهر حال نمیکنن، من خودم عروسم میگمااا

من اینجوری نیستم خدا بیامرز پدر شوهرم خودش میگفت تو رو از دخترام بیشتر دوست دارم بس که احترامشو داشتم

شادباش چیست>؟؟؟ 

چیزی که خانواده شوهر من اصلا به روی خودشون نیاوردن حتی از خجالت من  داماد عمه و خاله هایم دست به جیب شدند اما باز هم اقوام داماد به روی مبارک نیاوردند! خخخخخخخخخ

زن عموی شوهرم اومده بود خونمون فیلم عروسیمونو میدید یه دفعه به شوهرش گفت ااااااااااااااا چرا هیچکدوم شاباش ندادین شماها   

دخترم تمام زندگی من

يگانه درست مثل عروس ما 

كاش حرف بزنه بگه چه مرگشه عين بچه ها قهر ميكنه مياد پررو پررو سر سفرمون ميشينه پس هم نميده قيافه هم ميگيره 

شخصيته خانوادگيشو داره نمايش ميزاره

دلم را كساني شكستند كه هرگز دلم به شكستن دلشان راضي نمي شد ...
بعضی عروسا قبل ازدواج همچین با چهره ی معصوم و مهربانانه و تو دل برو خودشونو مطرح میکنن که آدم میگه ت ...

دقیقا این مدلیه  پاتختی اش امروزه ببینم میاد اصلااااااا

يگانه درست مثل عروس ما  كاش حرف بزنه بگه چه مرگشه عين بچه ها قهر ميكنه مياد پررو پررو سر سفرمو ...

خودش با خانوادش مشکل داره جوری داره عقده گشایی میکنه پشتشو کرد به مادرم ارایش میکرد 

شک نکن عضو نی نی سایته بهش مشاوره دادن ک یه جا بشین کارم ب کار کسی نداشته باش حتی کادو هم نده  اهمیت بش ندین درکت میکنم خودم زن داداش دارم وقتی اینجورین دوس داری خفشون کنی ولی بخاطر برادر و بقیه ملاحضات مجبوری ساکت باشی 

خداجونم دوستت دارم .همیشه پناهم باش.بهم لیاقت بندگی بده .امین
يگانه درست مثل عروس ما  كاش حرف بزنه بگه چه مرگشه عين بچه ها قهر ميكنه مياد پررو پررو سر سفرمو ...

منم میخوام حرف بزنم شوهرم نمیزاره. شاید عروس شما هم داداشت نمیزاره حرف بزنه والا خودش میگفت

دخترم تمام زندگی من
مجلس خصوصی بود بهش گفتیم بیا برفص تو عکس بیفتی و اینا  قهر بود

چی بگم. خدا ایشاالله دلهاتونون رو به هم نزدیک کنید. ... اگه قبلا ایم طور نبوده حالا شما می تونید خواهرانه ازش بپرسید آیا مشکلی داره

2706