2737
2734
عنوان

عروسی که ما داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 127 پست

بيخيال بابا قرار نيس كه با همه خوب باشيم 

تا بوده همين بوده 

عروس و خانواده شوهر هيچموقع از هم راضي نبودن 

الان عروس هم مياد تاپيك ميزنه كه عروسي خواهرشوهر فلان كارو كردن منم از جام تكون نخوردم

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
خب شاید واقعا اینجوری باشه ...نمیشه یعنی؟

چرا نمیشه دست رو دلم نزار ک خونه از دست قوم الظالمین 😕😕😕

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی یه کادو یا شاباش نداد مردم همه نگاه میکنن دیکه  عین غریبه نشست پهلو مادرش زودم رفت نکفت بعد ...

منم عروسی خواهرشوهرم همینکارو میکنم حالا بزار فکر کنن من حسودم ولی بخاطر تنفری که ازشون دارم 

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 
بنظرم ولش كنيد بحال خودش بابا، اول كه ميخوان شوهر كنن همه چيز خوب بعد كه خودشون از پل گذشت روي واقعي ...

امروز مهمون خونه مادرمن یه سلام خشک میدم تا تنبیه بشه خخخخخ

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
2731
باهاش به گرمی احوال پرسی میکنیم و ،،،،،،، اما میبینیم دماغش باد کرده نشسته یه جا    

مریض بوده شاید

مثلا سرماخورده بوده که بینیش ورم کرده حالا

عیب نداره

بی خیال

میشه برای سلامتی پدر و مادرم یه صلواتبفرستین؟
خخخخخ به نظر میاد شدیدا حسادت میکنه وقتی خواهرم اومد از ارایشگاه همه رفتیم استقبالش عکس گرفتیم اصلا ...

واااای چرا من نمیتونم با ادمایی که توهم حسادت بقیه به خودشونو دارن کنار بیام؟ 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐دوست عزیز شما هم واسه خواهرشوهرت انقد که برای خواهرت ذوق داری 

واسه اونم خوشالی میکنی؟😒😒😒😒😒😒😒قرار نیس چون باب دلتون نبوده برچسب حسود بزنین بهش😒😒😒😒😒😒😒

رفتارتونم همونجوری باشه که همیشه بوده😒

اگه مقصر باشه پشیمون میشه😒

اگرم نباشه شما پشیمون میشین.... 😒😒😒

یکم درک لدفا.... 

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2740
واااای چرا من نمیتونم با ادمایی که توهم حسادت بقیه به خودشونو دارن کنار بیام؟ 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 ...

خوب وقتی پشتشو میکنه به عروس نمیزقصه شاباش نمیده و تیکه میپرونه اسمش حسادته دیگه

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
حتی یه کادو یا شاباش نداد مردم همه نگاه میکنن دیکه  عین غریبه نشست پهلو مادرش زودم رفت نکفت بعد ...

چه توقعات بجایی هم ازش دارین😑😑

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
نکن برا خودت بده همه میگن حسوده  

اونا حسود نبودن مادرشوهرمم حتی تو عروسی بهم تبریک نگفت رفته بودن یه گوشه تالار نشسته بودن جبران کارشون

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 
امروز مهمون خونه مادرمن یه سلام خشک میدم تا تنبیه بشه خخخخخ

من فک میکنم اگه مشکل خرده شیشه وجودی نداشته باشه،شاید از چیزی دلخور بوده...مثلن من از اول با خانواده شوهرم مشکلی نداشتم اما بی ادبی های خاهر شوهرم و تبعیض مادرشوهرم باعث میشد منم باهاشون مث غریبه ها باشم بعد بقیه که نمیدونستن اونا چه خونی به جگر من کردن...منو بده می دونستن...و البته فدای سرم😆

اما بازم تو عروسی خاهرشوهر فتنه ام هم رفتم عکس گرفتم و کادو دادم هم رقصیدم...😕

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد