2733
2739
عنوان

وای توروخدا بیاین دارم میمیرم از استرس

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 38 پست
ببین اگه کوچکترین مشکلی خدای نکرده پیش بیاد غربالگریات نشون میده حتما 

ینی خدای نکرده اوتیسم هم نشون میده؟

من غربالگری هام همه خوب بود

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم.عروس خالم چند سال دارو افسردگی میخورد حامله هم شد تا اخر بارداری ادامه داد بچشم خدا ...

وای چه خوب خیالم راحت شد  

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟
ینی خدای نکرده اوتیسم هم نشون میده؟ من غربالگری هام همه خوب بود

ن متاسفانه میگن بعددوسالگی متوجه بیماریشون میشن اما استرس نداشته باش دکترت هیچ وقت قرصی ک عوارص داره و‌نمیگه استفاده کن 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2731
ن متاسفانه میگن بعددوسالگی متوجه بیماریشون میشن اما استرس نداشته باش دکترت هیچ وقت قرصی ک عوارص داره ...

😖😖😖

😖😖😖

عزیزم هیچی نیس بخدا من خیلیهارودیدم داروهای بدتری استفاده میکنن اما بچشون سالم ب دنیا اومده اصلا ب هیچ وجه استرس نداشته باش مطمین باش دکترت اگه کوچکترین ضرری داشت نمیگف استفاده کن 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
عزیزم هیچی نیس بخدا من خیلیهارودیدم داروهای بدتری استفاده میکنن اما بچشون سالم ب دنیا اومده اصلا ب ه ...

عزیزم مرسی که بهم دلگرمی میدی❤❤

نورتریپتیلین۲۵ شبی نصف پروپرانول۲۰ شبی ۱ عدد خواهش میکنم اگه به پزشک دسترسی دارین درمورد اینا بپرس ...

ول کن حرفاشون رو دکترت هر چی داده و گفته همون بکن اصلنم نگران نباش

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!
2740