2733
2739

بلکهاین رسم مسخره منسوخ بشه

ینی چی واقعا

بخدا ما راضی نیستیم کسی برامون کادوبیاره من  ک خودم خجالت میکشم واقعا کادوام میارن نمیشه نگیری بخوره تو ذوقشون

از طرفی ام گرونیه برای خانواده هاام سنگینه

چیزی ام ک کادو میارن واقعا چیزی نیست ک ب درد بخوره فقط ی پول الکی این وسط حروم میشه

باشه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

موافقم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا بعضیا وضع مالی خوبی دارن.. میتونن هدیه تهیه کنن و بیارن

ولی خیلیا اوضاعشون خوب نیس و خرید یه هدیه (حتی کوچک و ارزون) براشون سخته... ولی بچه به خاطر دوستاش که هدیه میارن دوس داره اونم هدیه بخره و به خانواده فشار میاره

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

عزیزم خب بعضی مدرسه ها مجبور میکنن کادو ببرن بچه ها

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2740
عزیزم خب بعضی مدرسه ها مجبور میکنن کادو ببرن بچه ها

الان یکی اینجا گف مدیرمدرسه پسرش گفته هر کدومتون باید ۱ میلیون بیارین مدرسه برای روز معلم 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2706