2737
2734
عنوان

وای توروخدا بیاین دارم میمیرم از استرس

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 38 پست
یه ماه پیش باید میرفتم پیشش ولی هنوز نرفتم درگیر سونو و اینا بودم خودم همون قبلیارو تمدید کردم ینی ...

مگه دکترت نمیدونسته بارداری؟؟؟؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط همین یه دونه؟

نه

آستارا

ایمیل فرامین

کلردیازپوکساید

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

اگه واسه سه ماهه اول مشکلی ّنداشته احتمالا واسع سه ماه بعدم بی خطره.ولی حالا شما بروشور داروتم بخونی روش نوشته دیگه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2731

چرا اینقدر اشتباه تایپ میشه

آسنترا 

ایمی پرامین 

کلردیازپوکساید 

مگه دکترت نمیدونسته بارداری؟؟؟؟

چرا میدونه

اتفاقا همون اویل بارداریم نامه نوشت برای دکتر زنانم و بهداشت محلمون که این دوتا دارو مجازه 

دکتر متخصصم هم که بهش گفتم این دوتارو میخورم گفت نوش جونت

ولی من بازم استرس دارم

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

انشالله که هیچی نیست این استرست بیشتر به بچه آسیب میرسونه

منم دارو و قرص اینا زیاد مصرف کردم حتی دکترم گفت اینا ممنوعه یه متخصص دیگه برام نوشته بود 

گفت حالا تو شکم دربسته من از کجا بدونم بچه ات سالمه یانه انقدر نذرونیاز کردم ازترس

خداروشکر هیچ اتفاقی هم نیوفتاد.

یه همسفر داشتم گفت خواستم خودکشی کنم تو بارداری از دست سوهرمو وخونواده اش سه تا قرص دیازپام فک کنم خورده بود یه دخترسالم داشت

ولی اگه قرص چیزی نخوری تو این دوران بهتره استرسم نمیگرتت

2738

اینا مشکلی ایجاد نمیکنه فقط خواب الودگی میاره ولی سرخود کم و زیادش نکن حتما برو پیش پزشکت که خودش دز دارو رو بیاره پایین چون این دارو ها نباید یهو قطع بشن

راز خوشحال زندگی کردن ،توقع نداشتن از دیگران است...
تو نت زده كه نورتريپتلين توو گروه Dقرار داره براي جنين ضرر داره

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟
چرا میدونه اتفاقا همون اویل بارداریم نامه نوشت برای دکتر زنانم و بهداشت محلمون که این دوتا دارو مجا ...

تو با این کارت وسواستو بیشتر میکنی دو تا متخصص ok دادن

خیالت راحت

اگه کوچکترین مشکلی با این داروها میخواست پیش بیاد مطمئن باش دکتر بهت نمی داد

مگه دیوونس برا خودش دردسر درست کنه

انشالله که هیچی نیست این استرست بیشتر به بچه آسیب میرسونه منم دارو و قرص اینا زیاد مصرف کردم حتی دک ...

چه قرصی مصرف میکردی اسمشو یادت نیست؟

انشالله که هیچی نیست این استرست بیشتر به بچه آسیب میرسونه منم دارو و قرص اینا زیاد مصرف کردم حتی دک ...

عزیزم خداروشکر که بچت سالمه

یه ماه پیش باید میرفتم پیشش ولی هنوز نرفتم درگیر سونو و اینا بودم خودم همون قبلیارو تمدید کردم ینی ...

ببین اگه کوچکترین مشکلی خدای نکرده پیش بیاد غربالگریات نشون میده حتما 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ