2737
2734
عنوان

امروز قراره دماغمو انباکسینگ کنم

284 بازدید | 19 پست

استرس دارم

مبگم نکنه ازش خوشم نیاد؟

البته الان چسبارو کندم فقط ی گچ مونده

تامپونم ک از روز اول نذاشت واسم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

شانسیه دیگه

منم انشالا تابستون عمل میکنم مرداد

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانسیه دیگه منم انشالا تابستون عمل میکنم مرداد

شانسی ک خب ب بینی خیلی مربوطه

هر چی پوست بینیت نازک تر و استخونی تر باشه خب نتیجش بهتره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2742
صد درصد خب شده شک نکن...چند شد هزینش

۵۰

من چندروزه ابرو کاشتم دارم روانی میشم جقد سخته مراقبتاش🥲  تمام کارا زیبایی بدش استرس زا ک حوب ...

اتفاقا من اصلا اذیت نشدم

از سرماخوردگی دردش کمتر بود اصلا درد نداشت

فقط دو روز کبودی و ورم داشتم ک اونم رفت

اتفاقا من اصلا اذیت نشدم از سرماخوردگی دردش کمتر بود اصلا درد نداشت فقط دو روز کبودی و ورم داشتم ک ...

من شنبه کاشت ردم

گفته بالشت یو شبا بذاری تا ۱۴ شب 

چجوری میخوابیدی شبا؟ وافعا دارم اذیت میشم واسه حواب

چشامم انقد کبود شده دورش ک نکو

و خیلی پررنگ و تیره دیدع میشه؟خوب میشه،؟ همش میگم کاش نمیکردم

2740
من شنبه کاشت ردم گفته بالشت یو شبا بذاری تا ۱۴ شب  چجوری میخوابیدی شبا؟ وافعا دارم اذیت میشم ...

جاریم میکرو کاره

اره طبیعیه عزیزم

من شبا ک دوتا بالشت بزرگ میذاشتم رو هم حالت نیم خیز میخوابیدم

من شنبه کاشت ردم گفته بالشت یو شبا بذاری تا ۱۴ شب  چجوری میخوابیدی شبا؟ وافعا دارم اذیت میشم ...

اون تیرگی و پررنگی ک میگی برا اولشه عزیزم 

برطرف میشه

اون تیرگی و پررنگی ک میگی برا اولشه عزیزم  برطرف میشه

منم ۲تا بالشت میذارم اون یو رو هم دور گردنم

ولی خیلی اذیتم

همش استرس پررنگی و تیرگیشو دارم

میگم اینجوری نمونه 

فردا باید برم حموم

بعد نوشته با کف شامپو ابرو رو بشوری شماهم اینجوری بود؟چقدم مراقبت داره😅 

الان راضی هستی؟؟؟؟ چند ماه ازت میکذره؟

2706