2733
2734
عنوان

این قرص های ال دی چه عوارضی دارن؟

102 بازدید | 14 پست

چرا همه ی خانوما توصیه میکنن مصرف نکنیم‌..مثلا باهرکی صحبتش پیش میاد میگ نخور عوارض داره عوارضش چیه؟چه مشکلاتی بوجود میاره؟اگ تجربه داشتین بگین

منتظر معجزه نباش،معجزه خوده تویی✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خوردم برا تنبلی تمام هورمون هام بهم ریخت 

کیست سینه هم گرفتم ..

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

اعصابت تحریک پذیر میشه ب شدت عصبی میشی ب بعضیاهم نمیسازه بالا میارن من دوسه سال استفاده کردم جز اعصاب ضعیف چیز بدی نداشت برام

کاربری هفتمم باشه فکر کنم.کاربر جدید نیستم از سال۹۶عضو بودم
نمونش ناباوری بعد استفاده زیاد

من ۷ روز هرشب استفاده کردم

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 

اعصاب ضعیف 

بدترینشم لک صورته 

نخورررررر

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

چون تنظیمات هورمونها رو بهم میزنه 

عامل اصلی سرطان سینه در خانمهاست 

فقط کافیه امار و ببینید من تو بیمارستان از امثرشون پرسیدم مصرف کردند 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

چاق شدن بدشکل.لک صورت مخصوصا گونه ها.بهم ریختن اعصاب.کیست سینه.پرموئی.و....

کلا نخوردنش بهتره حتی بهترین مارک تنها خوبیش منظم کردن پریود اونم اگه منظم شد قرصو بزاری کنار باز نامنظم میشی

شما تا وقتی میخوری هورمونات تنظیمه

اما یجورایی بدن عادت میکنه ک با قرص تحریک بشه برای ترشح هورمونها و اگ قطع کنی ممکنه واکنش منفی بده و دچار نوسان هورمونی بشی‌.

نوسان هورمونی هم پیش زمینه تنبلی تخمدان و ناباروری هست.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

من دوسال استفاده کردم حالا میخوام باردار بشم. تازه ماه اوله اقدامم معلوم نیست چی بشه

من از چندتا دکتر زنان پرسیدم برای من تجویزش خوب بود هورمونام خوب کرد پوست صاف موهام پر شد فقط اعصاب یکم ضعیف میکنه

2706