2733
2734
عنوان

از خواهر فوت شدم پرسیدم اون دنیا وجود داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22237 بازدید | 409 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه چرا باید عذاب بکشیم؟ مثلاً من این دنیا غیبت کردم چرا اون دنیا تو آتش بسوزم؟ کاش عذاب هامون اند ...

بنظرم اتش از مارمولک بهتره

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2731
مارماهی میاد  

خدا نکشتت 😂

میگم اتیش بزنه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
وا مامانت چه حرفی زده  بنظرمن برعکسه خدامهربونترازاین حرفاس

خدا مهربونتر از پدر و دلسوز تر از مادره این چه حرفیه

خدا همه رو نجات بده از اتش دوزوخ اما مطمعن باش جای خواهرت خوبه

خدا خییییلی بزرگه و رئوفه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

خدا خواهرتو رحمت کنه روحش درآرامش باشه.

ولی شما شب سبک بخواب

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2740
شایدهم زاده ذهنتون بوده و چون میدونستید از تاریکی میترسه تو خواب چنین برداشتی کردید .... انشاالله ک ...

نه عزیزم خیلی سوالا ازش پرسیدم ،،قشنگ توخواب بغلش کردم حسش کردم،بهم گفت به مامان بگو‌گریه نکنه کاریه که شده ،شمام قراره بیاید ولی خیلییی سفرتون طولانیه

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
میگن اینطور نیس که یکی بندازن توجونت ،میان یه اتاق پراز همون جونور میکنن توهم میندازن وسطش 

نگووووووو

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
واقعا هم ترسناکه .اونایی که مار نگه می‌دارند رو درک نمیکنم

منم 😖

یه پیج دارم اینستاگرام مار اناکوندا داره یه روز میگفت من همیشه به اطرافیان گفتم من روزی توسط حیون خونگی ام خورده میشم 😐

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
اگه بدونی چقددددد خودش خوبی کرده که خیرات ما درحد سرسوزن براش نیس

درسته ولی شما هم سعی کنید خیرات بدید براش صلوات قرآن نمازی به نیابتش آبی بدین ب درخت و مثلا پنج شنبه ها ی چیزی خیر بدین .خدا رحمتش کنه ....امضات هم حققق 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
اخه چرا تصادف کرد

با منی؟

2706