2737
2734

صدای یه دختری رو شنیدم که ادرس پرسید باقالی (عشق قدیمیه فلان در حد خواستگاری و اینا حرف زده  اسمشو میذارم باقالی :)))) .باقالی خان هم  خیلی عادی جوابشو داد منم خیلی موضوع مهمی ندیدم بخوام مثلا بپرسم چند تا دختر بودن به محض اینکه ادرس داد و حرفش تموم شد منم ادامه حرفامو گرفتم چون واقعا حرفم مهم بود..بعد یهو خودش گفت اوووووه چی بودن اینا اصن بلدن نبودن کجان!چقد پلنگ بودن! فهمیدم میخواست منو اذیت کنه گفت برم تا گم نشدن! منم گفتم برو برسونشون خب اگه فکر میکنی برسی خونه پشیمون میشی ! بعد هی میخندید بلند بلند منم گذشتم ازش با خودم گفتم خواسته شوخی کنه دیگه ببینه من چقد حساسم ..بعد دوباره نزدیک یه دقیقه حرف زدیم تا بجای حساس رسیدیم یهو گفت من برم مامانم پشت خطه باید برم  دنبالش بهت زنگ میزنم فعلا خدافظ....مکالمه ما ساعت ۷ و نیم تمومید تا الان ازش خبری نیس!!! به نظرتون ازش خبری بگیرم؟؟ نمیدونم نمیخواستم فکرای بدی کنم ولی هرچی میگذره فکرای بد بد به ذهنم میرسه میگم نکنه رفته دنبال اون دخترا ........

غرورم اجازه نمیده ازش بپرسم ازت خبری نشد ..یا چقد طول کشید مامانتو برسونی !

همش منتظر بودم دوباره زنگ بزنه چون حرفای اصلی موند!!!

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نسبتش باهات چيه؟

دست خودم نبود ولي حس بدي بهم دست داد!

ازونموقه كه ادرس داد تا وقتي قطع كرد چقدر حرف زديد؟

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
نه!!! نظر من اينه البته. از اين شوخيا نكنين ماله دوران دوستيه نه ازدواج.

برای منم خیلیییی عجیب بود بار اولی بود که از این شوخیا میکرد !

خوشمم نیومد یجوری ج دادم بفهمه ولی مثه اینکه خوشش اومده اذیت کنه صدای بلند خنده هاش تو سرم میچرخه 

نکبتو .....

به نظرتون خبر بگیرم ازش یا نه ؟ فکر نکنه چخبره که مثلا من روش حساس و شکاک شدم 

2738
باقالی چی میگه این وسط    

خواستم اسمشو بگم نمیشد..خواستم بگم خواستگارم دیدم هنوز خواستگاری رسمی نیس ..خواستم بگم دوس پسرم اونم نبود! تو این شرایط باقالی برازنده اشه با این حرکتش

برای منم خیلیییی عجیب بود بار اولی بود که از این شوخیا میکرد ! خوشمم نیومد یجوری ج دادم بفهمه ولی م ...

نه اصلا.

هرز بپره به هر حال ميفهميد دير يا زود.

و كسي كه بخواد خيانت كنه ميكنه پس بزاريد خودشو نشون بده.

شما هم واضح بهش بگيد اينجور شوخيا مال آدم هاي سلامت از لحاظ اخلاقي نيست.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
نسبتش باهات چيه؟ دست خودم نبود ولي حس بدي بهم دست داد! ازونموقه كه ادرس داد تا وقتي قطع كرد چقدر ح ...

نسبتی که فعلا نداریم مثلا عاشق منه مثلا عشق اولشم ..مثلا ۵-۶ ساله دلش پیشم گیره 

فکر کنم نهایت ۲ دقیقه شد! 

بعد اینکه دقیقا دو سه روز بود منتظر بود من باهاش سر حرفو باز کنم و براش از مشکلاتمون بگم