2733
2734
عنوان

داشتم تلفنی باهاش صحبت میکردم صدای یه دختره ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1831 بازدید | 47 پست
به نظر من فقط داشته تحريكت ميكرده كه اين اصلا منطقي و مناسب آدم بالغ و عاقل نيست و خيلي بچگونه ...

اره منم همش همین حسو داشتم که میخواسته ببینه عکس العملم چیه

یا اینکه از زیر زبون من بکشه یجورایی پی به احساس من ببره 

داشتیم مثه دوتا ادم عاق حرف میزدیم که زد به حاشیه دیگه  

میدونم تا اخر شب یه خبری ازش میاد باقالی ..به نظرتون چجوری باهاش برخورد کنم چی بهش بگم 

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو زندگي به حس هاي خودم ايمان دارم  واقعا ببين حس خودت چي ميگه  منظورم مربوط به شروع ...

فاطمه عزیز خیلی گیجم میکنه گاهی واقعا خودشه خود مهربون و عاشقش گاهی نه احساس میکنم انتقامش گل کرده احساس میکنم خودشم نمیدونه با خودش چند چنده 

البته اینم بگم خودشم گفته هنوز مثه قدیم نشده همون ادم سابق ...ولی کلا هم نمیشه از هردومون توقع داشت همون ادمای سابق بشیم 

2731
اره منم همش همین حسو داشتم که میخواسته ببینه عکس العملم چیه یا اینکه از زیر زبون من بکشه یجورایی پی ...

من بودم ديگه حرفمو نميگفتم 

ميگفتم مال اون موقه بود ميخواستي گوش ميدادي :)

دقيقا اخرشم اين لبخند مرخرفه رو ميذاشتم  

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
من بودم ديگه حرفمو نميگفتم  ميگفتم مال اون موقه بود ميخواستي گوش ميدادي :) دقيقا اخرشم اين لب ...

شاید باورت نشه واسه همین که ۵-۶ ساله طول کشیدهههههه چون من اینطوریم به زمان خودش حرفم گفته نشه دیگه حرف نمیزنم تا دوباره زمانش برسه ...از دست داد! خودش خراب کرد اینبار 

خوب بود كه تموم نميشد خواهر من

اره درسته ولی چرا تو این همه سال همش بهش فکر میکنم به یادم میاد   حالا جالبه بدونین که خودم تمومش کردم تا یه سال خونواده اش دنبالم بودن برای خواستگاری من ج منفی میدادم اصن تلفن ج نمیدادم 

2740
شاید باورت نشه واسه همین که ۵-۶ ساله طول کشیدهههههه چون من اینطوریم به زمان خودش حرفم گفته نشه دیگه ...

خب وقتي ميبيني در اين حد فهم نداره كه به حرفت گوش بده و بعد اين همه سال هنوزم نفهميده بايد حرفتو بخونه چرا ادامه ميدي  

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببين عزيزم من از عمق رابطه تون خبر ندارم ولي اگه خودم بودم و اين رفتار باهام ميشد و اون حرفا و اون كركرخنده بعدم وسط حرفام قطع كنه و زنگ نزنه 

من خودم قهر نميكنم ولي اصلا هم ب روم نميارم خيلي عادي حرف ميزنم

خوددار باش 

نذار تمام اخلاقات و نقاط ضعفت دستش بياد 

خب وقتي ميبيني در اين حد فهم نداره كه به حرفت گوش بده و بعد اين همه سال هنوزم نفهميده بايد حرفتو بخو ...

نه خب فهم داره به حرفامم گوش میده ولی من کلا تو ابراز احساسات یکم مردونه طورم کمتر زبانن میگم همش حس میکنم حریص شده که ازم بشنوه من بهش بگم دوستت دارم عاشقتم 

نمیخواد حرف از مشکلات زده بشه بیشتر میخواد بزنه به تریپ عشقولانه !

بنظر من شروع کردن رابطه کاملن اشتباهه

اگه رابطه مناسبی بود تموم نمیشد

بعد اینهمه وقت هم بهش فرصت دادی که اینجوری کرد

پس بیخیالش شو

اگه تماس گرفت دیر جوابشو بده باش گرم نگیر

و اصلن به روش نیار و بیخیال رابطه شو

🙃
فاطمه عزیز خیلی گیجم میکنه گاهی واقعا خودشه خود مهربون و عاشقش گاهی نه احساس میکنم انتقامش گل کرده ا ...

ميدوني ازيناست كه يهو بد ميشه 

قدرشو بدوني و كلاس ميذاره 

باز يهو احساساتي ميشه 😂😂 

ولي مواظب باش 

بچگونه ست

اره درسته ولی چرا تو این همه سال همش بهش فکر میکنم به یادم میاد     حالا جالبه بدونین که خ ...

چون از نظرت خيلي دوستت داشته

2706