2752
2734
عنوان

داشتم تلفنی باهاش صحبت میکردم صدای یه دختره ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1831 بازدید | 47 پست
نسبتی که فعلا نداریم مثلا عاشق منه مثلا عشق اولشم ..مثلا ۵-۶ ساله دلش پیشم گیره  فکر کنم نهایت ...

رو ادامه رابطت فكر كن

زياد فكر كن

چون رفتارش اصلا پخته نبود

اونم اول راه كه بايد اعتمادتو جلب كنه!

شايد ميخواد تلافي همين ٥-٦ سالو در بياره!

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون آقای دکتر هستن ایشون ؟

خب چه کاریه اگه دکتر بود چرا میگن باقالی، همون آقای دکتر میگفتن

ساحل دلت را به خدا بسپار بی شک خودش قشنگ ترین قایق را برایت میفرستد... خدا جونم ممنونم بابت این هدیه فقط در پناه خودت حفظش کن     

2731
رو ادامه رابطت فكر كن زياد فكر كن چون رفتارش اصلا پخته نبود اونم اول راه كه بايد اعتمادتو جلب كنه ...

باقالی سبز زشت ...منم همش حس میکنم داره توطئه میچینه برام که انتقام بگیره  

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
اصن کار درستی هست که یه رابطه قدیمی رو دوباره ادم شروع کنه؟

خيبببييير

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

به نظر من فقط داشته تحريكت ميكرده كه اين اصلا منطقي و مناسب آدم بالغ و عاقل نيست و خيلي بچگونه ست 

پس اين يك هشدار 

حالام تا خودش زنگ نزده و پيام نداده حركتي نكن

بايد ي جوري غيرمستقيم بفهموني بچه بازي نيست كه مثلا ميخواي حسادتمو تحريك كني 

انگاري فكر كرده خيلي عاشقشي 

عزیزم بنظرم سمتش نرو بزار خودش بیاد راجع به این موضوع هم حرفی نزن که فکر کنه عاشقشی یا دلبستشی که روش حساسی

ولی اگه دوباره این حرکت تکرار شد منطقی و عاقلانه بهش بگو مخالفی با این رفتار‌ تا متوجه بشه شما خوشت نمیاد 

این نیز بگذرد....(باردار نیستم تیکر مراسم ازدواجمه😊)
2706