2737
2734

خیلی اذیت داره؟ چندماه باید بمونه؟

برای ۱۴ سال میشه انجام داد؟

هزبنش چنده؟

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

من ۱۲ سالگی بود فک کنم انجام دادم اذیتی نداره فقط شب اول که انجام دادم تا صبح درد کشیدم بعدش عادی شد

هزینه رو هم اطلاعی ندارم

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️

هر فک 40 میلیون

1 یا 2 سال

بله میشه بزاره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

زمان موندنش برای هر کسی فرق میکنه 

من چند سال پیش ارتودنسی کردم قیمت الانو نمیدونم و هر دکتریم قیمتش فرق میکنه

باید ببریش دکتر فکش در حال رشد نباشه که ببینی سنش اوکیه برای ارتودنسی یا نه

یکم اذیت کنندس ولی می ارزه

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت
هر فک 40 میلیون 1 یا 2 سال بله میشه بزاره

چقدر زیاده هزبنش.مرسی عزیزم.و اینکه میشه به نطرتون فقط فک بالا دو بزاره؟ یا باید هردو فک باشه؟

برای دخترم انجام دادیم.  حداقل روی دوسال حساب کنید.  اذیت نداره ولی باید مراقبت و مسواک مرتب بزنید . عکس opg بگیرید ببرید دکتر ببینه اگر وقتش باشه بهتون میگه ممکنه هم بگه یه مدت صبر کنید . شاید لازم باشه یک یا دوتا دندون هم بکشید همه اینا رو دکتر میگه . هزینه ش هم متفاوته . درمانگاه باشه یا مطب و...

من ۱۲ سالگی بود فک کنم انجام دادم اذیتی نداره فقط شب اول که انجام دادم تا صبح درد کشیدم بعدش عادی شد ...

من شنیدم که اگه تو سن پایین بزاری ممکنه تو سن بالاتر دوباره دندونها کج بشن .مال شما تغییر کرد بعدا با نه؟

2740
چقدر زیاده هزبنش.مرسی عزیزم.و اینکه میشه به نطرتون فقط فک بالا دو بزاره؟ یا باید هردو فک باشه؟

نه میشه یه فک رو بزاره

قسط بندی میکنن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2706