2733
2734
عنوان

کسی برای بچش یا خودش ارتودنسی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم که اگه تو سن پایین بزاری ممکنه تو سن بالاتر دوباره دندونها کج بشن .مال شما تغییر کرد بعدا ب ...

من دو تا دندونهای جلوییم خیلییی جلوتر بود الان یکم خیلیی کم یکیش اومده جلو ولی بقیه اصلا تغییری نکرد

اینم خودم دست میزارم رو دندونم میفهمم اومده جلو تو خنده و اینا معلوم نیست شایدم از اول اینجوری بوده

حالا من شنیدم تو سن بالا خیلی سخت تر درست میشه

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
2731
من پارسال انجام دادم هرفک 40تومن شد بعد تعویض کش ها و تنظیم سیم ها کمی درد که موم میخری میذاری سر ا ...

ای خدا.

دردش چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟ میشه مسکن خورد و دردش رو نفهمید؟

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

هزینش بستگی ب این داره ک دکترش کی باشه من آبان پارسال انجام دادم هردو فک باهم شد سی ملیون تازه قسطی اگ نقد پرداخت میکردیم کمتر میشد. هرماه وقت میده میرم کش هارو تعویض میکنم ی قسط هم میدم. دردش هم اولین بار بیشتره سه چهار روز درد داره اونم مدوام نه وقتی چیزی میجویی دردشو میفهمی دفعات بعد ک میری برا تعویض کش اونهمه درد نداره نهایتا یک روز

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

اره من انجام دادم یه ساله ارتودنسی کردم و هنوز 2سال دیگش مونده 

ماه اول خیلی اذیت داره انگار یه لنگه کفش تو دهنته 

دندونات به شدت درد میگیرن جوری که سخت میشه غذا خورد غذاهای ابکی میشه خورد 

اره من انجام دادم یه ساله ارتودنسی کردم و هنوز 2سال دیگش مونده  ماه اول خیلی اذیت داره انگار ی ...

مرسی عزیزم از راهنماییت.پس صبر کنم تابستون واسش انجام بدم نزدیک امتحانا اذیت نشه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
مرسی عزیزم از راهنماییت.پس صبر کنم تابستون واسش انجام بدم نزدیک امتحانا اذیت نشه

اره تابستون بهتره 

هرچی سنش کمتر باشه انجامش راحت تره من الان 24سالمه انجام دادم چون دیگه فکم سفت شده و با ارتودنسی جابه جا نمیشه باید عمل کنم 

ولی هرچی سن زیر 18سال باشه دیگه نیاز به جراحی نداره 

2706