2733
2734

من روبه رو زندایی و داییم نشسته بودم سر سفره،بعد همه بلند شدن کمک کنن .بعد تا زنداییم خواست بلند بشه تا کمک بده داییم گفت بشین بذار خواهرام کارارو بکنن😐😐😐

میخوام بدونم همه پسرا بعد ازدواج اینقدر خواهراشونو فراموش میکنند یا فقط دایی منه؟؟

یا کلا داییم سال تا سال به زور و اخر وقت خونه خواهراش میاد و به شدددددت به زنش احترام میذاره و نمیذاره تو مهمونیا کار کنه

یعنی داداش منم زن بگیره همین میشه؟؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داداشای من که خوبن

عروسامونم خوب تر😍

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
داییت ک.ص ندیدست با احترام

۱۰ ساله ازدواج کردن از اول همین بود😐

مثلا زنش تنها کاری که کرده اینه یه ژله ساده درست کرده،بعد سر سفره ۱۰۰ بار میگه و تشکر میکنه

کار زشتی بالاخره باید کمک کنن همه  بعد این که میگه بشین خواهرم جمع میکنن بد تره

بلند مگفت اروم به زنش گفت ولی من نزدیکشون بودم شنیدم

2706