2737
2734

چن وقت پیش تصمیم گرفتم واسه اولین بار از یکی از رستوران هایی که همه تعریفشو میکنن و خیلی معروفه غذا سفارش بدم ..خلاصه پونصد و چهل پول دادم و وقتی غذا رو گرفتیم افتضااااح بود خیلی اعصابم خورد شد و دااغ کردم بخاطر پولی که از دست رف..... بعد تو اینستا یه کلیپ دیدم چیز کیک آموزش میداد و مواد اولیه اش گرون در میومد در حدی که مردمم تو کامنتا گفته بودنو اینا .منم دیشب تصمیم گرفتم درستش کنم .صد و بیست تومن  قالبشو خریدم و دویست و هفتاد وسایلشو ...درستش کردم شکلش کااملا مثل همونی شد که خانمه  تو اینستا درست کرد ولی مزه اش 🤢🤢🤮🤮🤮🤮خیلی بدمزه شده اعصابم خورده دوباره پولامو الکی هدر دادم تا اینجا حدود هفتصد هشتصد الکی خرج کردم کاش با همینا یه تیکه نقره خریده بودم شاید برا بعضیا هشتصد تومن چیزی نباشه ولی برا من خیلیه😭حیف پولایی که بابای بیچاره ام بهم میده و الکی خرج میکنم من دیگه غلطط کنم بابت دسر و کیک پول بدم میشینم تو خونه همون قیمه قورمه رو درست میکنم والا بقرآن🤦‍♀️

و درنهایت تصمیم گرفتم جفت کارتامو بشکونم تا وقتی بابام پول میزنه خرجش نکنم😂

🥀🥀🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

چقد جو گیری تو😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706