2752
2734
عنوان

بیاید بگم هشتصد و چهل هزارتومنو چجوری بر بااد فنا داددم🤦‍♀️😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1384 بازدید | 67 پست
والله من با هشتصد تومن کل مرغ ماهم رو میخرم کی گفته چیزی نیست اخه؟😄😄 میشه بگید شما کدوم ایران زند ...

وای  نمک رو زخمم نپاااش 😭😭برای من کم نیست گفتم الان کاربرا میان میگن هشتصد تومن پولی نیست و اینا 

هر چه قدر طوفان زندگیت بزرگتر باشه ،رنگین کمونِ بعدش قشنگتره🧚‍♂️       🎀به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...🎀                                            لطفاً امضامو کپی نکنید❌                                                        
چقد جو گیری تو😂

چراا😂

هر چه قدر طوفان زندگیت بزرگتر باشه ،رنگین کمونِ بعدش قشنگتره🧚‍♂️       🎀به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...🎀                                            لطفاً امضامو کپی نکنید❌                                                        

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم دسرای آماده هستن خیلیم قیمتشون مناسبه 

اشکال نداره من همیشه میگم پولی که ادم برا دلش خرج میکنه ضررم کنه باز ارزش داره 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
وای  نمک رو زخمم نپاااش 😭😭برای من کم نیست گفتم الان کاربرا میان میگن هشتصد تومن پولی نیست و ا ...

وقتی رفت دیگه رفت غصه خوردن بی‌فایده است 

به اینستا اعتماد نکن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731

بیخیال بابا

آنقدر به خودت سخت نگیر 

تجربه پس چجوری بدست میاد همینجوری دیگه

پولم فدای سرت برای خرج کردن و لذت بردن دیگه 

حالا اگه بابات پول میده برای کار خاصی مثل کرایه پاشین و شهریه و اینجور چیزا  اونو بذار کنار   و مابقیش رو اشکال نداره حالا 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
وای  نمک رو زخمم نپاااش 😭😭برای من کم نیست گفتم الان کاربرا میان میگن هشتصد تومن پولی نیست و ا ...

میگه یعنی هشتصد پول کمی نیس داره حرف شمارو تایید میکنه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
عزیزم دسرای آماده هستن خیلیم قیمتشون مناسبه  اشکال نداره من همیشه میگم پولی که ادم برا دلش خرج ...

واقعا راست میگی ولی من هر وقت برا دلم خرج کردم یه جایی زد بیرون 😭الان این دسرا مزه اشونم خوب نشده 

واقعا راست میگی ولی من هر وقت برا دلم خرج کردم یه جایی زد بیرون 😭الان این دسرا مزه اشونم خوب نشده&n ...

باورت میشه من بدترازتو بارها گندزدم ولی اخرش گفتم برادلم خرج کردم فدای دلم 

وقتی رفت دیگه رفت غصه خوردن بی‌فایده است  به اینستا اعتماد نکن

آره والا تجربه شد فک کنم اکثر دسرایی یاد میدن فقط ظاهرش شیکه اما مزه 🤮

میگه یعنی هشتصد پول کمی نیس داره حرف شمارو تایید میکنه

آهان ببخشید من فکر کردم اون کاربر اشتباه متوجه شدن

انقد ازین پولا حیف و میل شده ک دیگ سِر شدیم😂 عیب نداره فدای سرت

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

ایکاش بچه های من تورو ببینن یذره به خودشون بیان .فک میکنن پول علف خرسه هی هرشب هرشب کافه و کتاب و غذای بیرون

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
بیخیال بابا آنقدر به خودت سخت نگیر   تجربه پس چجوری بدست میاد همینجوری دیگه پولم فدای س ...

نه بابام برای مسئله خاصی پول نمیده همینجوری پول توجیبیه ولی من دوست داشتم یه انگشتر نقره ای پیزی بخرم با پولام الان اگه اینارو هدر نداده بودم میتونستم یه چیز بدرد بخور بخرم😥

کلبادی ک غذاهاش خوبه مخصوصا اکبر جوجه ش . تو چی خوردی

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2706