2733
2734

هیچ کدوم

جفتش درمان راحت داره

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر دوش تقریبا یه اندازه بده علائم هم شبیه همه مثلا خستگی و خواب آلودگی از علائم اصلی مشترک هر دوتاشونه . درمانشان هم راحته و اگر پیشرفته نباشه درمانش خیلی سخت نیست

هر دوش تقریبا یه اندازه بده علائم هم شبیه همه مثلا خستگی و خواب آلودگی از علائم اصلی مشترک هر دوتاشو ...

با آزمایش میشه فهمید کم کاره یا پرکار یا این یه آزمایش جدا داره؟

پرکاری فک کنم غده تیروئید بزرگ میشه و لاغر میشن ولی نگران نباش هردو با دارو کنترل میشن

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
هر دوش تقریبا یه اندازه بده علائم هم شبیه همه مثلا خستگی و خواب آلودگی از علائم اصلی مشترک هر دوتاشو ...

منم کم کاری دارم

یعنی به مرور زمان خطر ناک میشه؟

واسه من طب سنتی گفته دارو بدم خوب میشی ولی میترسم

عدد Tshکم باشه پرکاره عددش زیاد باشه کم کاره

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22

من ی بار آزمایش دادم کم کار بوده ،،بعد از دوماه ی  آزمایشگاه دیگه رفتم گفت نداری ،دوباره برگشتم آزمایشگاه اول مجدد کم کاری زده!!!!

نمی‌دونم از جوابهای قبل میزارن تو برگ جواب آزمایش؟!؟!

آزمایشگاه هم جای خوب بوده الان نمی‌دونم چکار کنم ؟

هر کدوم آزمایش جدا دارن چون باکتری های تشکیل دهنده هر کدوم ساختار متفاوتی داره برو آزمایشگاه بگو میخوام بفهمم مشکل تیروئید دارم یا نه و اگر دارم نوعش هم میخوام.  اون ها خودشون کمکت میکنن .

منم کم کاری دارم یعنی به مرور زمان خطر ناک میشه؟ واسه من طب سنتی گفته دارو بدم خوب میشی ولی میترسم

خیلی سردت نمیشه ؟ مثلا وقتی همه دماغشون اوکیه تو همیشه داری یخ میزنی این از علائم کم کاری تیروئید پیشرفته اس ( هر چند میتونه از علائم کم خونی هم باشه و ربطی به تیروئید نداشته باشه ) . کسانی که نوع ساده کم کاری تیروئید دارن معمولا همیشه بیزار از گرمای و شب ها تو سرما میخوابن . زیاد به زیاد دستشویی میرن و تا راه میرن عرق میکنن حتی تو خونه . اگه همیشه سردته اول بفهم تو خون مشکل داری یا تیروئید. دستشویی زیاد و گرما از علائم کلیه هم میتونه باشه . برای همینه که میگم باید با آزمایش مشخص کنی

من ی بار آزمایش دادم کم کار بوده ،،بعد از دوماه ی  آزمایشگاه دیگه رفتم گفت نداری ،دوباره برگشتم ...

به نظرم داری چون میگی تو آزمایشگاه اول دو بار دادم و مثبت بوده یه بار دیگه تو آزمایشگاه دوم امتحان بده اگه مثبت بود که هیچی یعنی داری قطعا اگه باز هم منفی بود ممکنه مشکل از آزمایشگاه باشه یکی دو تا آزمایشگاه دیگه برو تا مطمئن شی.

2706