2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

خیلی از پدر مادرها باهم تفاهم ندارن 

ولی من متوجه نشدم،تو از طلاق پدر و مادرت ناراحتی یا از خاطرات دعواهاشون؟

سوالم برای این هست که میگن پدر و مادر جدا بشن بچه از نظر روحی ضربه کمتری میخوره

من ۲۲سالمه و پنج ساله ازدواج کردم و پنج ساله خانوادم جدا شدند.

من باور کنید ۱۸سال زجر کشیدم هرروز دعوا داشتیم تو خونه.من بعده جدایی والدینم دوسال مادرمو ندیدم اختلاف داشتیم ..بعد ها بهتر شد روابطمون.مادرم حتی با منم دعوا داشت...الان پدرم تنهایی زندگی میکنه.تصور کنین یه مرد تنهایی...بااینکه هفته ای دوسه بار میام تا بهشون برسم...گاهی حرفایی..شماتت و تیکه هایی از اطرافیانم میشنوم ....که خیل ی تحملش سخته...

خرف مردم رو بيخيال  ول كن نيستن

حتی فامیل ..از هرکدومشون بد بگن باز پدر مادرمن...گاهی خسته میشم  بالاخره دوتا خونه رو نگه داشتم ..منتی نیس وظیفس ولی گاهی کم میارم گاهی موقع برگشتن از خونه پدریم گریم میگیره یاده خاطراتمون میفتم ..شوهرم ی ارومم کنه ولی خب....طلاقواز هم پاشیدن خانواده دردیه که تا تجربه نشه هیشکی نمیفهمه

عزیزم میفهمم چی میگی. سعی کن قوی باشی تا اطرافیان نتونن عذابت بدن. تو همچین مواردی هیچ وقت در مورد ...

میفهمم فاطی جان ...امروز مثلا عیده صب اومدم خونه پدر گوشت گرفته بود برا کبابی. تا یساعت حلش کردم دوییدیم رفتیم خونه مادر شوهرم شبم خونه پدرمیم زنگ زدم ببابام که منو بیاره خونشون از خونه پدر شوهرم .مادرشوهرم با تلخی میگه چرا عجله داریو فلان.اخه پدر آمرزیده من برا تفریح که نمیرم باید برم شام بپزم تا موقع اومدن شوهرم .دردم یکی دوتا نیس گ.از اون طرفم مادرم زنگیده چرا ونه من نیومدی

2706