2733
2739

اسی اجازه میدی بعد منم یه سوال بپرسم ازشون

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بپرس عزیزم 

من قبلا آمادگی جسمانی میرفتم 

یه هفته نرفتم 

دیروز جلسه اولم بود رفتم تی آر ایکس 

دستام خیلی درد میکنه و دامنه حرکتش کند شده انگار 

فردا دوباره ورزش دارم برم اشکال نداره 

آسیب نداره منظورم اینه ریکاوری یه روزه برام کافیه و این درد و کشیدگی طبیعیه؟؟؟؟

بله حتما

مرسی

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740
بپرس عزیزم 

بعد از اینکه جواب اسی رو دادین منم میتونم یه سوال بپرسم؟

موفق باشی عزیزم.وقتی یه رشته جدید کار میکنی 

یا تو همون رشته قبلیت یک حرکت جدید میزنی 

بدنت درد میگیره که خیلی طبیعی 

حالت ساده بخوام بهت بگم فکر کن تارهای ضعیف عضله شکسته میشه تا تارهایی قوی تر جاشون رو بگیره که خیلی هم خوبه 

حتما جلسات تمرینتو پشت سرهم برو تا خوب بشه بدن دردت شاید تا یک هفته یا بیشتر تا بدنت امادگیشو پیدا کنه درد داشته باشی 

ولی اینکه بخای از درد نری خیلی کار اشتباهیه ...جلسات رو پشت سرهم برو ..کامل گرم کن ..انتهای تمرین سرد کن ..اب کافی بنوش..دم و بازدم عمیق..و دوش گرفتن بعد تمرینات و مصرف مواد غذایی پروتئینی .

2706