2733
2734
عنوان

مامانم داره آبرو ریزی می‌کنه بخاطر یه تیکه گوشت 😭😭😭😭😭🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6005 بازدید | 255 پست

خسیسه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مامان من همینه و افسردگی داره قرص میخوره

ولی بعضی وقتا فقط خوبه 

بقیش فحش و درگیری و ..

کاش این آدما هیچوقت بچه دار نشن

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا

حالا شاید نسبت به کامنت من گارد داشته باشین

ولی من عجیب نمیبنمش 

خب حالا بنا به هردلیلی طرف از مهمونی بدش میاد 

باور کنید قرار نیست همه ادما عین هم باشن 

وقتی راحت نیست با این مسئله چرا بهش فشار وارد نیکنید

تو همین تاپیک به تنهایی ده نفر گفتن ماهم همینطوریم و بخاطر حرف مردمو اینا دارین خودمونو عوض میکنیم 

در صورتی که این درست نیست

چرا ادمیزاد زور میزنه همه رو شکل هم کنه اخه

وقتی مهمونی نرفتن کسی به دیگری اسیبی وارد نمیکنه که هیچ 

حال خودشم خوب میکنه

چراااا باید عاجزش کرد و بستش به قرصو دارو تا مثل بقیه پاشه بیاد وسط جمع

تو همین تاپیک به تنهایی ده نفر گفتن ماهم همینطوریم و بخاطر حرف مردمو اینا دارین خودمونو عوض میکنیم&n ...

خب خواهر من آدمی باید معاشرت کنه گاهی پیش میاد دورهمی و جشنی خواستگاری ای چیزی ! این چیزا اجتناب ناپذیره و باید وا بده یه کم . پس خونواده اش چه گناهی کردن که دلشون جمع و دورهمی میخواد و معاشرت 

در ضمن اینکه تو غذا و گوشت خساست میکنه ربطی به حال خوشش نداره که بخواد هر جور دوست داره رفتار کنه .باید لارج و آبرودار باشه 

2706