2733
2734
برا همين ميگم عزيزم. بايد فكر اساسي كرد. صحبت يكي دو روز نيست خواهر. 

خدا هیچ انسانیو تو این موقعیت قرار نده 

هلنای عزیزم ...خدا ستاره امیده تو شکمتو سالم و سلامت نگهداره برام دعا کن

اره عزيزم خيلي هم مريض،اره من ميرم گاهي هم خودش تو هفته مياد ميمونه پيشم،ولي چ فايده همش نگرانشم ك ا ...

منم همین طورما....همش فکرم اینه گشنس  خوبه یا ناخوشه

یکم ناراحت و دمقه دیگه کلا حواسم میره پیشش 

شما چند ساله ازدواج کردی خواهری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همین طورما....همش فکرم اینه گشنس  خوبه یا ناخوشه یکم ناراحت و دمقه دیگه کلا حواسم میره پیش ...

من دوساله ازدواج كردم يني،نزديك ٤ سال هم نامزد بودم

دقيقا منم وقتي حالش گرفتس غم دنيا مياد تو دلم..چقد خوب ك همو ميفهميم

اسممو گذاشتم تك شاخ كوچولو چون از بچگي عاشق اسب تك شاخ 🦄 بودم...هميشه بهم انرژي مثبت ميده و سنبل ارزوهام🦄💜
خدا هیچ انسانیو تو این موقعیت قرار نده  هلنای عزیزم ...خدا ستاره امیده تو شکمتو سالم و سلامت ن ...

خيلي سخته واااقعا با اينكه در اين موقعيت نيستم اما ميتونم قشنگ درك كنم چقدر شرايطت سخته. خدا كمكت كنه عزيزم و ستاره ي اميد تو دل توئم روشن كنه بحق بزرگيش. برات دعا ميكنم اگر قابل باشم🙏🏻

2731
من دوساله ازدواج كردم يني،نزديك ٤ سال هم نامزد بودم دقيقا منم وقتي حالش گرفتس غم دنيا مياد تو دلم.. ...

عزیزم ....من خواهر برادری ندارم 

منم خوشحالم کساییو دارم که درکم کنن💖

خيلي سخته واااقعا با اينكه در اين موقعيت نيستم اما ميتونم قشنگ درك كنم چقدر شرايطت سخته. خدا كمكت كن ...

عزیزی هلنای عزیزم..امید وارم همیشه خوشبختیو با تمام وجود حس کنید در کناره همسرتون و کوچولوی توی دلتون