2733
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 383900 بازدید | 1089 پست
عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن مردها خیلی پررو تر از این حرفا هستن البته خوشحالم که شما رقت قلبتون را ب ...

منم برا همین نمیخوام پروش کنم 

میدونم پشیمونه دنبال بهونس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بارداری نباید این موقع شب بیدار باشی

شوهرم ولم کرده

خونه ی بابامم

اونم داشت بیرونم میکرد

خستم

مخم قفله

نمیتونم بخوابم

رفلاکس معده دارم

و الانم تکرر ادرار

ولی یچیزی بگم بین خودمون بمونه؟؟ خوشم اومد از جمله ات

نه اسمی بردین

ن حرف عاشقانه زدین

ن منو میشناسین

نمیدونم 

ولی دلم خواست یکی نگرانم باشه

فقط ی نفر

توکل ۸ میلیارد جمعیت ی نفر 

بنظرت زیاده؟؟

ک تب کنم دستشو بزاره رو پیشونیم؟ ک بغض کنم دلیلشو بدونه؟

ک باردار باشم نگه اگ دختره سقطش کن اگ پسر بود نازتو میکشم؟؟

اینکا دختر اولم ن نازمو کشید ن بیمارستان اومد ن ادم حسابم کرد؟اینکه بچم داره ۴سالش میشه وکیک تولد ندیده؟

دلم خواست مجازی نه یکی واقعی الان اینوبهم میگفت

خیلی غریبم

دعام کن بچم پسر باشه حداقل شوهرم بخاطر اون نازمو بکشه

مث اون جمله ک میگ کاش سرطان بگیرم دونفر نگرانم بشن

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
اسی دلم براش سوخت یه بار درست کن بهش بده انگار به همسایه غذا دادی چه اشکالی داره بغضم گرفت  ان ...

اخ همین نامرد منو ب جایی رسوند لنگ ی دونه نون بودم 

چ شبایی ک بچم گشنه خوابید این مثلا پدر برا خودش خوش بود 

2742

اسی یه سوال دوست داشتی جواب بده

شما اقلیت هستین

موقعه طلاق و گرفتن حق و حقوقتون با توجه به احکام اسلامی حکم دادن یا نه طبق احکام خودتون؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740

[QUOTE=337745209]صددرصد کلکه!! میگه خیانت کرده و یه خیانتکار قدرت بالایی تو برانگیختن احساسات داره!! همسر سابق من ک ...[من نمیگم بر گرده بله حرف شما درست ممکنه باز تکرار کنه یا ن نکنه اما میگم اون لحظه شاید واقعا دلی حرفشو زده و رو کلک نبوده باشه یا شاید بعد کم محلی این خانم ممکنه اصن پشیمون هم شده باشه ک چرا گفتم اشتباه کردم حرف دلمو زدم قشنگ از جملات آقا پشیمونی موج میزنه اما چ سوووود

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
خیلی عذابم داد ب روزی رسیدم ک لنگ ی دونه نون بودم بچم گرسنه بود پول نداشتم این نامرد خرجی نمیداد بر ...

اون بد بود تو بد نباش یه دفعه س دیگه . اگه دیدی داره پرو میشه بهش اخطار بده . اما کسی رو دست خالی از در خونت رد نکن . شک نکن خدا جواب خوبیتو یه جایی میده

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

اسی جان واقعا نمیدونم کی میدونم بهت بگم

به نظرم خیلی کار خوبی کردی غذا رد بهش ندادی

مم در جایگاه شما نیستم ولی منم بودم همچین کاری نمیکردم

کسی که قدر زندگی و زن و بچش و ندونه و با دوتا بچه گل بره به خانومش خیانت کنه حتی اگر در حال مردنم بود نباید براش دل بسوزونی 

همون موقع برمیگشتی بهش میگفتی برو بگو پیرزنا برات درست کنند بالاخره رابطه خوبی باهاشون داری

شوهرم ولم کرده خونه ی بابامم اونم داشت بیرونم میکرد خستم مخم قفله نمیتونم بخوابم رفلاکس معده د ...

الهی عزیزم 🥺🥺♥ دورت بگردم خودتو ناراحت نکن

دعا میکنم بهترین ها نصیب خودت و بجه هات بشه انشالله... 

- هر دردي ك منــو نکشت O_o قَـــــوي تـَرم کــرد! 
2706