2752
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 385213 بازدید | 1089 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رایت میگه مادرت آدم ب دشمنشم باشه دلش میسوزه اصلا فکر کن ی فقیر اومده دم خونه ت ک روزی اون روزش رو ق ...

خیلی عذابم داد

ب روزی رسیدم ک لنگ ی دونه نون بودم بچم گرسنه بود پول نداشتم این نامرد خرجی نمیداد برا خودش خوش بود 

گریه بچم از ذهنم نمیره برا ی بستنی دو ساعت گریه کرد 

عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن مردها خیلی پررو تر از این حرفا هستن البته خوشحالم که شما رقت قلبتون را با خیانتی که دیدین از دست ندادین و دلتون سنگ نشده ولی من این مورد را تجربه کردم طرف جدا شده بچه دارن دوتا و خود مرد ازدواج هم کرده ولی حالا تازه با زن سابق از در محبت میاد یک دفعه رفته بود دم خونه بچه ها رو بیاره غذا گرفته بود بووش میومده با مظلومیت درخواست کرده اونم داده یک دفعه قرص خواسته اول دم در بعد هم داخل می‌رفته فقط بخاطر بجه ها! حالا سال ها گذشته جوری توی زندگی زن سابفق و بچه ها حضور پررنگ داره که اون نتونست ازدواج کنه چون سرشو

میچرخونه این دم درخونه است. 

خلاصه با پررویی رابطه رو نگه داشته با مظلومیت خلاصه حواست باشه دلیل جدایی چی بوده همین که بخاطر بچه ها باید در ارتباط باشی بسه اصلا حتی نزار بیاد دم در

همه ی آقایون مث هم نیستن همونطور که همه خانم ها مث هم نیستن نمیشه ی نسخه واس همه پیچید حرفی ک از دل ...

صددرصد کلکه!!

میگه خیانت کرده و یه خیانتکار قدرت بالایی تو برانگیختن احساسات داره!!

همسر سابق من کاراش کلک نبود می خواست برگردم اما برگشتن بی فایده به فرض کلک هم نباشه زندگی با کسی که خیانت کرده و یه با  هم به جدایی رسیده چه سودی داره که بعضیا گفتن کاش برگردی‌ با اول تیر زده به هدف!!

امروز غذا بدی پس فردا میاد میگه خیلی خوب بود ممنون کم کم یاد قدیما می کنه و ادامه ی ماجرا....

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2706