2733
2734

😓همش منتظر بودم بیمه تکمیلی شوهرم تمدید بشه برم دکتر آخر کار دستم داد هزینه دندون هام خیلی زیاده دوتا دندون خراب دارم الان زده کل لثه هام عفونت کرده دوتا دندونم هم آبسه کرده دیشب هی ۷تا مسکن خوردم دردم ساکت نمیشد باور میکنید ؟بعنی مرگ به چشم دیدم الآنم بیدار شدم دیدم گوشم اون طرف که دندونم درد میکرد دیگه کر شده و خیلی درد می‌کنه نمی‌شنوه بدبخت شدم 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درست میشه یانه😓پانسمان بگم بزارن رودندون هام خوب میشن یه مدت

عفونت کرده دندونات .چرک خشکن بخور بعد برو درستشون کن...درمانگاههای دولتی هم انجام میدن نصف قیمت 

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
پس چرا الان اون طرف هیچ صدایی حس نمیکنم درد می‌کنه 

عفونت کرده.امروز مترونیدازول و اموکسی سیلین بخر هر هشت ساعت بخور

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
عزیزم دندون پزشکی نتونستی بری یه کپشول اموکسی سیلین ک میتونستی بگیری بخوری عفونتت خوب شه😕

میخورم دو هفته بعد دوباره شروع می‌کنه آخه دوتا دندون کنار هم کنار دندون عقلم هستن 

خریدم

مرتب بخور .آب نمک هم مرتب استفاده کن .برای دردت انقد قرص نخور.شیاف دیکلوفناک بخر بزن عالیه

باشه پس گوشم درست میشه؟

بله صدرصد بخاطر عفونته.ولی خب باید بعدش حتما درستشون کنی که درد برنگرده

مرتب بخور .آب نمک هم مرتب استفاده کن .برای دردت انقد قرص نخور.شیاف دیکلوفناک بخر بزن عالیه

اصلا اون قرصا جواب نمیداد تا بحال دندون درد به این شدیدی ندیده بودم مثل دیوانه ها چهار دیواری خونه قدم میزدم از درد گریه میکردم 

اصلا اون قرصا جواب نمیداد تا بحال دندون درد به این شدیدی ندیده بودم مثل دیوانه ها چهار دیواری خونه ق ...

دقیقا منم تجربه شو دارم اونم شبها میاد سراغ آدم .شیاف دیکلوفناک زدم آروم میشدم.درد خییییلی زیاد میشد ک غیرقابل تحمل دوتا شیاف آب رو آتیش

2706